Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megőrülök! Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrülök! Ilyen még nem volt! Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

25 éves egyedülálló lány vagyok aki saját egzisztenciával rendelkezik. Van egy életcélom is hogy mit akarok elérni majd és egy olyan szakmát tanulok, amelyben teljesen ki tudok bontakozni. Ezeket csak azért írom le, hogy körülbelül egy képet adhassak magamról nektek.


A helyzet a következő. Jelenleg nincs párkapcsolatom, komolyabbnak nyár elején lett vége. Most már nem szomorkodok ez miatt és vígan élek és elvagyok. Társaságom nagy van, sokat eljárok mindenfele a körzetben ahol lakom.


A hétvégén véletlenszerűen belecsöppentem egy helyre - nevezzük konferenciának - és ott az egyik termék "előadó"val sikerül beszélgetnem egy kicsit az adott termékről, mert az én szakmámhoz is közel áll. Nagyon megfogott engem ez a srác és azóta nem tudom kiverni a fejemből, pedig én nem vagyok az a hős szerelmes típus és tényleg gyorsan el tudom felejteni az olyan embereket, akiket én nem érdeklek. Ezzel a sráccal nagyon jól elvoltunk, de igazából csak az udvariasságot láttam benne és nem azt, mint amikor egy férfi ismerkedik. A metakommunikáció viszont kicsit mást sugallt. A program végéig már csak ketten maradtunk és felajánlotta azt is hogy hazavisz, bár nem vitt haza mert én bicajjal voltam. Névjegyet adott, de én ennek nem tulajdonítok semmit, mivel szakmába vág.


A srác az ország másik felén lakik, viszont jár nagyon sok fele a terméke miatt. Ebből kifolyólag nem lehetne gond a találkozás és elvileg itt is meg szokott fordulni néha. Igazából sajnos nem tudom, hogy van e nője, de ahogy a szavakból kivettem tényleg nagyon sokat megy. Bár ez nem zár ki semmit.


Szerintetek mit tegyek? Hogyan kezdeményezzek valamit? Szeretném megszerezni a srácot, mert most így első látásra úgy érzem hogy vele nagyon jó lenne.


Annyit csináltam, hogy másnak dobtam neki egy sms-t, mert egy másik kollégának és nejének -akik ugyanolyan szakmát csinálnak mint én- akartam megtudakolni az elérhetőségét szakma ügyben. Viszont erre csak annyit írt, hogy nem tudja, de nem volt más kérdése az sms-ben. Szóval közömbös.


Elnézést kérek a rossz fogalmazásért, nem megy mindig könnyen nekem a magyar. Félig vagyok az.


25 Lány


2010. okt. 30. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem MÁSNAK dobtam sms-t hanem MÁS-NAP! Elírtam!
2010. okt. 30. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, azok alapján szerintem nulla az esélyed. Udvarias volt, semmi több, az smsben pedig azt sem kérdezte meg hogy vagy. Az ország másik felén lakik, mire számítasz, hogy egy udvarias beszélgetés után utazgatni fog hozzád? Ha akarna valamit, ő kezdeményezne vagy kezdeményezett volna.
2010. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utazgatás nem lenne gond, mert a srác a fővárosban lakik és én is X időn belül valószínűleg a szakmám miatt fel fogok menni. Főleg pont 1 hónapja jelentkeztem egy munkára is, amely miatt majd fel kell mennem.
2010. okt. 30. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

nos, ha szakmai segítséget tudsz tőle kérni, vagy más okból fel tudod vele venni a kapcsolatot, ami "ártatlannak" tűnik akkor próbálj meg emiatt találkozót megbeszélni vele. Ha sikerül így találkozni, akkor majd meglátod hogy közelebbről érdekled-e. Ilyenkor már nem ciki a magánéletéről kérdezni. szerintem, legalábbis engem nem szokott zavarni, ha munkaismerős ilyesmiket kérdez. Szerintem meg az lett volna gáz, ha egyből elkezd flörtölgetni, hogy küldtél neki egy sms-t. mert akkor nyilván minden csinosabb nővel kikezd, és te sem olyan pasit keresel :)


32/N

2010. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én helyedben azt tenném, hogy ha mégegyszer találkoztok ilyen konferencián,akkor azért a női praktikánkkal tudtára adnánk, hogy ő nem közömbös számodra,persze szolídabb válltozatban.Nem kell azét rámászni.Szóval kezdeményeznék egy beszélgetést, kicsit a családra is terelve,ebből kiderülne, hogy van-e bnője.Ha nincs neki,akkor már csak azt kell meglátnod rajta,h te vajon érdekled-e őt komolyabban, vagy csak mint (KOLLÉGA)Ha nem tanusít feléd érdeklődést,akkor ne erőltetsd magad rá.Annyit nem ér és különben is vesse n magára.De hogy ne azon tört a fejed,hogy esetlegesen elszalasztottad,mindenképp beszélgess vele.Sok sikert!
2010. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húúú köszi! Igazából annyi történt, hogy ő jött oda hozzám és amikor elkezdtünk beszélgetni, akkor már végig szinte együtt voltunk. Ezt a szakmai dolgot igen megpróbálom és ez miatt igyekszem a körzetemben vmi üzletet szerezni neki, hogy tudjon jönni. :))
2010. okt. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!