Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten. Nektek mekkora red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten. Nektek mekkora red flag elso talalkozorol elkesni?

Figyelt kérdés
jún. 15. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy előre szól-e az illető és mennyit késik. Illetve ha 5-10 percnél többet, akkor mondja el, miért és legyen valid indok rá. Azt pl. megértem, ha tovább ott tartják munkában vagy ha lerobbant a busz és várni kell a pótlóra. Az nekem red flag lenne, ha nem szólna oda, illetve ha sokat késne és nem is mondaná meg, miért, mintha szerinte ez rendben lenne (még akkor is, ha szólt előre).
jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha megírja, hogy lerohadt a villamos, bocs, késni fogok, semmi probléma, én is jártam már így.


Ha viszont egy üzenetet nem képes írni, csak "várat", akkor 15 perc után elmegyek, és a továbbiakban nem foglalkozok vele.

jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!