Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg örül és várta, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg örül és várta, vagy talán már kezd laposodni a dolog?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatról van szó. Mindig ő kezdeményezett inkább. Mostanában viszont hol miattam, hol miatta, munkaügyek stb. Le lettek mondva a találkozók. Mindig felajánlott egy másik időpontot ha lemondta, viszont legutóbb csak egy ilyen “meglatjuk” dologban maradtunk. Nekem is kezdett ugy tunni hogy az erdeklodes fogytan…


Utoljara megkerestem hogy legyen meg valami vagy engedjuk el, akkor arra az volt a valasza hogy talalkozzunk, mar most izgatott miattam es koszoni hogy meg eszembe jutott meg minden. Meg hogy orul neki.


A reakcioja kedves, de az hogy hetekig nem beszeltunk meg mindenki a sajat eletevel volt elfoglalva…ugy ereztem kezdi megolni a dolgot. Nem akarom igy utolag eroltetni. Szerintetek ez mar ilyen eroltetes a vegere vagy esetleg meg ot is erdekli a dolog?



márc. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Miert hivod kapcsolatnak az igeny szerinti dugast? Mitol van ez a magasztos polcon?
márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

#1 szexkapcsolat a neve annak, ha két ember szexre összejár. Mivel ez is egyfajta kapcsolat, hisz nem csak egyszer találkoznak aztán mennek Isten hírével. Még programok is beleférnek az ilyenbe.


Kérdező, lehet ő is úgy érezte, hogy te már elengedted a dolgot és arra várt, hogy te keresed-e. A válasza alapján biztos örülne a talinak.

márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyre fárasztobb lehet neki beütemezni betervezni szervezni körülményeskedni egyeztetgetni. Neki meg ez öli meg az egészet gondolom.


Nekem kb ez jön le

márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az áll a dolog mögött, hogy őt fárasztja megszervezni az összejárást, nem szerelmes, így nála ez nem is első a prioritási listán.
márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem igényel nagy szervezést. Egyébként meg amikor távolabb voltunk egymástól akkor jobban érdeklődött.
márc. 23. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor még úgymond vadásznia kellett, most már nem. Megvan a zsákmány, elveszett a hódítás varázsa. Nem alakultak ki benne valószínűleg mélyebb érzések irántad, így nincs miért törnie magát.
márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!