Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten. Nektek mekkora red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten. Nektek mekkora red flag elso talalkozorol elkesni?

Figyelt kérdés
jún. 15. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit és szól-e előre.
jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
nőnek elnézem férfi pedig ne késsen
jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Még nem volt. Vagy pontosak vagy el se jönnek egyáltalán ghost van
jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam belefér, ha a pasi meg tudja értelmesen indokolni, és nem csak hebeg habog kamu indokokat, vagy esetleg arra se veszi a fáradságot, hogy bármit hozzáfűzzön a késéséhez, mert természetesnek veszi, hogy ő elkéshet (aka nárcisztikus személyiségzavar).


Ha rendesen le van kommunikálva, előre jelezve, elnézést kérve, akkor szerintem ez olyan dolog, ami bárkivel előfordul, önmagában ettől nem fogom kioffolni a csávót

jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Pesti közlekedés katasztrofa. Még a gyorsforgalmikon is állandóak a balesetek, a dugók. Az ember amúgyis totál elfoglalt, kénytelen vezetés közben intézni a dolgait. Aki egy késést sem tud tolerálni az elmehet a búsba!

Bár... aki ér valamir annak van értékes párkapcsolata és nem szorul rá ilyen hányavetett randikra!

jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
5# Igaz, én érek valamit, természetesen úgy születtem, hogy már házas voltam a mellettem születő Bencuskával🙂
jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Én biztos nem késnék el, mert képes lennék odamenni vagy legalább a hely közelébe egy fél órával előtte, de igazából nyilván megeshet, hogy elkésel, mert pl dugó van vagy épp valami ilyesmi..


Szerintem, ha szolsz előtte akkor ebből semmilyen baj nem lehet. A baj azzal van, ha váratod a másikat és úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna.


Telefonja szinte mindenkinek van, internete is.. nehogy már ne tudjon valaki legalább egy sms-el, hogy sajnálja, de késik 10 percet.

jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ír egy üzenetet, hogy késik a busza 10 percet akkor semmi baj. De ha nem szól/nagyon sokat kell várni, akkor kuka.
jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
20ezres kisvárosban élek, itt nem lehet a közlekedésre fogni, úgyhogy első randin kb 15 percet tolerálok. Még nem volt rá példa, hogy emiatt eljöttem volna, mert csak egyetlen alkalommal késett egy lány kb 10 percet.
jún. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány perc egyáltalán nem, több meg az okától függ. Ha van rá magyarázat, akkor nem probléma. Mondjuk ha az a magyarázat, hogy későn jutott eszembe, hogy megbeszéltük, az baj.
jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!