Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az, akihez vonzódtál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az, akihez vonzódtál, de nem szabadott? Miért nem? Hogy sikerült elfelejteni?

Figyelt kérdés

jún. 14. 17:01
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
16%

Az óvónénim.


Nehezen, de tovàbbléptem àltalànos iskolàba.

jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

A harmad-unokatestvérem...kifogásokat kerestem, hogy miért nem tudunk találkozni, hosszú hosszú idővel könnyebb lett, leginkább mikor elköltözött.


elfelejteni?


Nincs törlés gomb az agyban sajnos.


Véglegesen senkit nem lehet elfelejteni, nem mindig de időnként eszembe jut...havonta..


ja meg most :)

jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Foglalt, házas férfiak. Gondolom, nem kell magyarázni, hogy miért nem. "Elfelejteni" - túllépni csak úgy szoktam tudni, ha felülírja más. De általában az, aki képes erre, sem független, szóval ördögi kör... Most meg 2 is van párhuzamosan, az egyiket hamarosan sosem látom többé az életben, szenvedek, mint a kutya, még így is, hogy a másik egy ideig marad, persze vele sem lesz semmi.
jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Párom egyik barátja.

Épp hullámvölgyben volt a kapcsolatunk és a haverjával meg nagyon sok alapból is a közös érdeklődési kör is, az rizikós volt azért. Persze semmi nem történt de hosszú idő volt mire túlléptem ezen, mert nem csak fizikai vonzalom volt itt sajnos. Úgy sikerült hogy megszakitottam vele minden kapcsolatot.

jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zala megyeben is ugyanazok a problemak
jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a leggyorsabban mással.


De ez sajnos soha nem jön csak úgy.


Hosszú szenvedés és magány eleinte aztán egyre kevesebbet gondolok rá.


Volt amelyik lány külföldre ment úgy volt 2 hónap de nála is végleges lett. Ez rosszabb volt mint akiről tudtam, hogy itt van de nem vagyunk már együtt.


Ha már nem is beszélünk de időnként szeretem tudni jól van e

jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyon helyes férfi leült mellém egyszer a vonaton, és végig beszélgetéseket kezdeményezett. Eléggé zavarban voltam, mert tényleg nagyon vonzó.


Miután leszálltunk a végállomáson, megkérdeztem anyukám, hogy ő tudja-e ez ki lehet, erre megtudtam, hogy a másod-unokatesóm, akit legutóbb akkor láttam, amikor megkereszteltek vagy 20 éve 😅

jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked ki az?
aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!