Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a múltat?

Figyelt kérdés

Van párom, és boldog vagyok vele, de mégis néha napján eszembe jutnak a múltbeli sérelmeim az exemtől, és máris kevésnek, és szomorúnak érzem magam. Először felértékelt, leértékelt, aztán eldobott. Sokkal intenzívebb volt az exemmel a kezdet, mint a barátommal, hiszen az exemmel látszólag jobban hasonlítottunk egymásra, ami a közös érdeklődési köröket illeti. Rengeteg képet csinált kettőnkről, amit fel is töltött a közösségi oldalakra.

De aztán mégis átvágott, szerintem mellettem írogatott egy másik nőnek is, akivel azóta már házasok is. Nekem is egy másik nő mellett kezdett el írogatni, de mivel korábbról is ismertem, és nem is az ismerkedésről írt, hanem egy tök random témáról, hogy nem tudok-e valamit x könyvről, hogy hol lehet kapni stb.


2023. dec. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A traumáink nem múlnak el, csak megtanulunk élni velük.
2023. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagy többségnek semmiféle traumái nincsenek.
2023. dec. 29. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ettől független, neked úgy tűnik vannak.
2023. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tenném én, hogy magamat nézném és nem őt. Ő már vígan él te meg rá gondolsz. Önmagad ellensége vagy. Le kéne róla szokni.
2023. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolok rá mindig, de valamikor eszembe jut, milyen csúnyán elbántak velem. Amúgy arról szó sincs hogy az exemet szeretném, mert mindig próbálom elkerülni vele a találkozást is, ahogy tudom, meg ha találkoztunk is, sose nézek rá, levegőnek nézem.
2023. dec. 29. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mártírkodsz feleslegesen... Nincs értelme, mással is elbánnak csúnyán és mégis feláll.
2023. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!