Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy kalandom akit azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kalandom akit azóta se tudok elfelejteni. Én rontottam volna el?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt volt egy rövid ideig tartó kalandom egy férfivel. Futó ismeretség. Rám ez egyáltalán nem jellemző. Ritkán is tetszik meg valaki, ő már abban a pillanatban amikor először találkoztunk és mint kiderült az erős vonzalom kölcsönös.


Mivel érzelmileg nem voltam érintett vele kapcsolatban, hisz alig ismertem, illetve volt más aki komolyan érdekelt csak tudtam, hogy az lehetetlen, nem zavart. Sőt, amikor tisztáztuk, hogy ez CSAK az ami (alkalmi) tökre örültem, hogy ő egy egyenes, őszinte pasi, mert én is ilyem vagyok. Beszélgettünk nyilván de semmi komolyról és többnyire csak egymás húzása ment. Nem olyan élmény amit komolyan vesz az ember.


Volt néhány félreértésük, majd leültünk beszélgetni. Hosszasan, nyugodtan, csak ketten. Sok olyat mondott magáról, a szemléletmódjáról stb. ami nekem nagyon tetszett, ott akkor az alapján már komolyan is érdekelt volna.


Én közben egyébként (már korábban is) kapcsolatra vágytam (nem tőle, bárkivel akivel azt érzem, hogy jó lenne) és sajnos tudat alatt de az agyam kicsit összemosta a dolgokat.


Tudom, hogy ha egy férfi komolyat akar egy nőtől lép. De azóta is (fél éve) szinte napi szinten gondolok az együtt töltött jó percekre, órákra. A napokban meg felerősödött a szerethiányom és folyton azon kattogok, hogy vajon én rontottam-e el azzal hogy "egyéjszakás módra viselkedtem" (nem ítélem amúgy el és nem is bánom) vagy amúgy se lett volna esélyem, ki tudja mi miatt.


Hogy nagyon vonzódik hozzám az 1000% plusz meg is mondta. Illetve (még amikor nem gondoltam többre, meg se fordult bennem) korábban se az jött le, hogy ne lenne szívesen a közelemben amikor találkoztunk. Voltak olyan jelek a részéről amik arról árulkodtak, hogy nem is teljesen érdektelen. De nem áltatom magam, hiszen nem vagyunk együtt.


Azóta is azt érzem, hogy elszalasztottam egy esélyt egy értékes emberrel, egy esélyt arra, hogy megismerjem, mert engem anno csak a szex érdekelt vele, de ő nem.


Én rontottam el, én raktam ilyen helyzetbe magam vagy nem ezen múlott?


2023. dec. 28. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te igazán érdekelted volna, akkor nemcsak szexet akart volna. Nem te rontottad el, örülj, hogy megúsztad meg nagyobb szivfajdalom nélkül.
2023. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad:

"Tudom, hogy ha egy férfi komolyat akar egy nőtől lép. "

Nem rontottál el semmit, ne emészd magad.

2023. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rontottad el.
2023. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom. Csak azon kattogok, hogy az én hibám-e. Vajon, hogy ha esetleg nem akartam volna én is annyira csak szexet és esetleg lett volna esélyünk megismerkedni akkor lett volna esélyem? Vagy amúgy se. De ha nem is ismer, ÉS tetszem neki miért zárt ki.

Tudom, erre senki nem fog tudni választ adni.


Inkább talán férfiak véleménye, meglátása érdekel, hogy van-e erre bármi ráhatása a nőnek vagy tök mindegy mit csinál vagy mit nem, ha az első 5 percben nem jön az a gondolat, akkor bármennyire is tetszik akkor is csak szex lehet?

2023. dec. 28. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi másképp gondolkodik, de egyik se tudja hogyan reagálna igazán a férfi helyében.

Elmúlt, elment a vonat, engedd el.

2023. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak sem annyira szimplán működnek, hogy csak azért, mert szexeltetek, ne akart volna jobban megismerni, ha igazán érdekelted volna

És ne keresd, most már elment a vonat.

2023. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztem keresni.
2023. dec. 28. 20:56
 8/14 A kérdező kommentje:

Ami fura, hogy miután lefeküdtünk se az volt a benyomásom, hogy teljesen érdektelen irántam. Ha egy társaságban voltunk akkor is ez jött le, de sose nyomult kifejezetten rám, mint aki csak le akar fektetni.


Plusz egyszer azt mondta, hogy vágyik arra, hogy szeresse valaki, de tőlem nem akart semmit.

2023. dec. 28. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg keresheted, nyilvanvaloan hianyzik, legrosszabb esetben is konnyebb lesz lezarnod.
2023. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy érezném megalázom magam azzal, hogy futok egy pasi után. Nem fogok.
2023. dec. 28. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!