Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy azt akarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy azt akarja? 22 éves lány vagyok van egy ismerősöm 43 éves pasi. Szimpatikus meg minden tök normális. Nincs senkije és nekem sem.

Figyelt kérdés

Mennem kellett Szegedre és ő felajánlotta hogy elvisz 5000ft-ért (az üzemanyag kb 3x annyi) semmi dolga nem volt csak miattam kocsikázott annyit és bukott is az úton nen csak az idejét hanem a benzinen is. 🫣

Ingyen akart én erőltettem hogy ingyen nem akarom.


jún. 7. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nincs vége.

Nem akarja hogy vonatozzak.

Haza is akar hozni holnap. 😇

jún. 7. 13:48
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Na de ha kicsit kezdeményezné az jo lenne mert udvarias de ha látja biztos benne lenne ő is .Egy kis noszogatás kell neki utána már alakulni fog.
jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

A lényegen túl vagytok már kicsilány...


Nem idegen, hogy ő tegyen meg mindent...


Lehet kezdeményezned, ezzel a kifogással ne gyere.

jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!