Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy csak olyan lányhoz/nőhőz tudok vonzódni akit ismerek és számomra szimpatikus tulajdonságokkal rendelkezik, meg nagyon jó a kommunikáció?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy ez egyfajta impotencia vagy sem, mert amíg tini voltam elég volt hogy szép arca legyen jó feneke stb, de most már ez semmilyen hatással nincs rám. Csak akkor ha a lány/nő nagyon szimpatikus "belsőleg" is

2023. okt. 17. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert ez a normalos

.

Nokent en se tudok olyan ferfihoz vonzodni akikben nem talalom meg ugyan ezeket .n30

2023. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is normális, felnőttként pláne.
2023. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen rendben van.
2023. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

EZ a normális.

Én pl ezért se tudtam volna soha társkeresőzni.

2023. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eretebb lettel ennyi, en is. Attol meg neha elkap hogy megdugnek valakit de masnapra meg elmulik.
2023. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy nem csak a külső számít és a belső értékei is sokat számítanak abban, hogy mennyire tartod vonzónak. Ez nem egyfajta impotencia, ne tekints rá rossz dologként. Érettebb lettél, mások a prioritások, emiatt változott. Nincs veled semmi baj.
2023. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Tiniként, nulla párkapcsolati tapasztalattal annyi fog meg a másikban, hogy jól néz ki.

Aztán a kapcsolatainkban kiismerjük a saját párkapcsolati működésünket és azt, hogy ki illik hozzánk.

Normáliséknál így működik.

2023. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

én azért egy kicsit szkeptikusan közelítem a dolgot, mert eléggé ellenkezik azzal, amit a való életben tapasztalok.

kérdező, szóval olyan nőkről fantáziálsz f.szverés közben, akiket jól ismersz és akikkel jó a kommunikáció?

mert ha a válasz nem, akkor bizony nem igaz a szöveg, amit leírtál.

2023. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Tinikent is 1 honap alatt elment az erzes ha csak tetszett a csaj.
2023. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt hívják demiszexuálisnak. Sokakat érint.
2023. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!