Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy azt akarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy azt akarja? 22 éves lány vagyok van egy ismerősöm 43 éves pasi. Szimpatikus meg minden tök normális. Nincs senkije és nekem sem.

Figyelt kérdés

Mennem kellett Szegedre és ő felajánlotta hogy elvisz 5000ft-ért (az üzemanyag kb 3x annyi) semmi dolga nem volt csak miattam kocsikázott annyit és bukott is az úton nen csak az idejét hanem a benzinen is. 🫣

Ingyen akart én erőltettem hogy ingyen nem akarom.


jún. 7. 09:57
1 2
 1/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy nem baráti jellegű szándékkal fuvarozott el.


Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak azokat a nőket szeretik ide-oda elvinni akiktől szeretnének is valamit, mert ez jó ürügy arra, hogy addig is az adott lány közelében legyen és persze ebből látható, hogy ő milyen jó fej.

jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta neki megéri az idő meg a pénz a társaságom.

Nem próbálkozott nyúlkált vagy ilyesmi.

Vagyis csak finoman pl van az alkaromon egy régi égési seb és megfogta és kicsit kifordította hogy "itt mi történt a kezeddel" ?

jún. 7. 10:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akar és ennyi I.
jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű
jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet h azt remélte, hogy te majd kezdeményezel és holnaptól már nyelves csók lesz utána meg több is....
jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne a nő kezdeményezzen azért....
jún. 7. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6

Szóval nem bántad volna, ha több is lett volna.

jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem. 🙂🙃
jún. 7. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, de azzal legyél tisztában, hogy ő valószínű nem komoly kapcsolatot keres.
jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

"Ne a nő kezdeményezzen azért...."


Ha valamit kezdeményezett volna akkor lett volna belőle egy 12 évados sorozat.


De így, hogy nem...


Lett belőle 1 perc....egyik balra ment másik jobbra....történet vége.

jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!