Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratsag extrakal kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakal kapcsolatod elhagynad 1 másik munkahelyért tudvan tobet nem talalkoztok?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal van köztünk. Hol nála hol nálam vagyunk heti 1-2x talizunk. Van osszebujas tvzes elmegyünk kajálni. Sokat olelgetjuk egymást szex után is osszebujunk. O mégis elakar menni másik városba másik munkahelyre mert nem érzi itt jól magát. Tudja hogy így soha többet nem fogunk találkozni ő így is menni akar.

Kérdésem ha így ölel és hozzam bujva alszik es szex utan osszefonodunk es barátok is vagyunk h nem nézi azt nem lát többet? Hogy Ilyen erős ha a döntésében mindent számba vett (légkör, város pénz, munka, ismerősök, család,környezet)csak engem nem? Hozzateszem féltem ajánlotta h tartsak vele

Létezik h csak kihasznalt? De ha kihasznalt akkor h tud mellettem aludni úgy ölelni mintha én lennék a mindene? Ezt meg lehet játszani évekig?



jún. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

"Baratsag extrakal kapcsolat"

"Létezik h csak kihasznalt?"

1+1=2, jó reggelt kedves.

jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"mellettem aludni úgy ölelni mintha én lennék a mindene"

Nem mindene, a barátja meg a szextársa, de ő is neked, nem?

jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egy fontossági sorrend, és az övé ez. Még érthető is.

Ebben ennyi van és ennyire volt elég.

jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért evidens, hogy soha nem találkoztok többet? Magyarországon éltek? Nincsenek akkora távolságok, hogy néha ne lehessen összehozni vmit. Jó, az ország két legtávolabbi pontjából nyilván nem heti 1-2-t, de na, azért nem megoldhatatlan néha 1-1 tali.

Te kevered a párkapcsolatot a barátság extrákkal, és többet érzel. A barátság extrákkal kapcsolatban addig oké, hogy nemcsak szex van, hanem egyéb programok és barátság is, de nem tervezünk úgy egymással, mint egy párkapcsolatban. Magyarán szólva, ha egy költözési szándéknál téged nem vesz számításba, az nem felróható, és nem furcsa.

jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-nek igaza van. Még ha az ország két végén is laktok, még ha ritkábban is, de síman össze lehet hozni néha ha a szabadnapokat összeegyeztetitek, és akár egy hosszabb hétvége erejéig is mehet a móka. Max ritkábban, de ez amúgy sem párkapcsolat. Ha csak barátok vagytok extrákkal, akkor nem kellene hogy annyira zavarjon.
jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A munkabeosztasunk is olyan h nem teszi lehetővé. Plusz lehet addigra már mind a kettőnknek leesz parkapcsolat. Nekem a szex meg már nem menne h 1 évbe találkozunk 2 x aztfekudjek le vele. Nekem olyan lenne már mint egy1 éjszakás. Az meg nem kell
jún. 4. 21:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt ez a lényeg h sokat együtt logtunk. Nekem így már max csak barát maradna
jún. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!