Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Nyáron egyszerre 2 srácnak tetszettem meg akik mellesleg jó haverok. Az egyik srác (x) azt mondta hogy nem akar úgy járni lánnyal h nem szereti, de engem már szeret. Aztán én a másik sráccal jöttem össze. Ez hosszú történet h h volt de mindegy. Na és azóta 2 és fél hónap telt el.X pár hete, durván egy hónapja összejött egy lánnyal aki hogy is mondjam.. elég k*rva. Persze rendes de a fiúkkal való viselkedése érdekes. Na és ma volt a régi sulimba egy kisebb buli. A barátom azt mondta neki h vigyázzon rám. X azt mondta hogy majd fogja a kezem. Utána a bulin ültem a padon egyedül, és odajött hozzám. Hívták táncolni, de nem ment. Aztán pár perc múlva én hívtam és rögtön jött. Mulatós zene volt és úgy fogta meg a kezem hogy "összefűztük" az ujjainkat. Aztán volt egy szerelmes rész a zenében és egyre közelebb jött hozzám. Aztán vége volt a bulinak. Ez most jelenthet valamit? Vagy csak barátilag közeledett? Ti így kívülről hogy látjátok?

Köszi aki ír :)


2010. okt. 29. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom X-nek mondta h vigyázzon rám :)
2010. okt. 29. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:

ember ! akkor nem kellett, le sza*tad !

most ő teszi ezt veled...

na milyen érzés ?

2010. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Charlie Manson ***** válasza:

Arra azért kiváncsi lennék, ha X.srác barátnőjének viselkedését érdekesnek találtad, akkor vajon a sajátodat miként jellemeznéd? :)


Egy lány, akinek van barátja, ne andalogjon összefűzött ujjakkal egy másik sráccal, akinek nem mellesleg szintén van valakije. A mulatós rendben, de a szerelmes számnál, már azért illett volna egy kis távolságot vennetek, nem egymásra tapadni.

2010. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel X úgy.. nagyon jó haverom de semmi egyéb
2010. okt. 29. 21:59
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hogy X barátnője k*rva nem én találtam ki.. mindenki megmondta h a csaj össze-vissza fogja csalni.


Amúgy nem szerelmes szám volt hanem a zenében egy szerelmes rész de mindegy hagyjuk .. hogy is gondoltam h vki megértheti ezt :S

2010. okt. 29. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor mi vagyunk a hülyék, meg a gonoszak, hogy elmondjuk a véleményünket. Akkor minek tetted fel a kérdést csillag bogár? Ha nem csak olyan válaszokat kapsz, amik tetszenek, akkor már mindenki sz*r szemét?


A kérdésedre a válasz: ha az X fiú cseppet sem érdekelne téged, csak barátként, akkor nem érdekelne ennyire, hogy jelenthet e valamit... Amúgy gondold csak végig, lehet ő is azt hiszi, hogy jelentett neked valamit, miközben te csak egy baráti táncnak fogtad fel (mellesleg ez már nem számít annak), lehet ő is így van vele...

2010. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
engem nem az érdekel h ki hogy tud beoltani, hanem a kérdésre szerettem volna választ..
2010. okt. 30. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kislányom, megkaptad a választ. "Amúgy gondold csak végig, lehet ő is azt hiszi, hogy jelentett neked valamit, miközben te csak egy baráti táncnak fogtad fel (mellesleg ez már nem számít annak), lehet ő is így van vele..."

Leírtam, ha te nem tudod értelmezni ezt a kb 4 sort, akkor magadra vess.

2010. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!