Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem lep mar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lep mar valamit?

Figyelt kérdés
Adott egy ferfi (nem 20on éves már de még nem is 40 feletti) mindig keres, hiv is, ir is. Sőt! azonnal visszair, ha irok neki, regal. Ad jeleket is nagyritkan, gondolok itt olyasmire, hogy ugy bokol, vagy olyat ir amibol sejtheto hogy kedvel nem is kicsit. De nem hiv el sehova!!!!! Egyszer kiejtett egy ilyen mondatot egy bulizas utani napon hogy nem erti a haverja minek szallt ram, mikor megmonda neki, hogy en fontos vagyok szamara. De akkor ez ott fel se tunt, csak otthon kezdtem ezen agyalni. Nagyon ritkan talalkozunk, akkor is mindig o hiv el de kicsit olyan, mintha unatkozna epp akkor es azert hiv. Mindig kozelit felem, leutanozza a stilusom neha, allandoan megnevettet, latszik, hogy fontos vagyok nem is csak latszik, erzem is, megbizik bennem elmond mindent az egesz napjat tudom, meg a hulyesegeket is elmondja, a rossz es a jo dolgokat is megossza velem, fotokat kuld a napjarol, nem csak akkor keres ha unatkozik (vicces mert talalkozni meg olyan mintha csak akkor hivna), meg is hallgat, tehat nem olyan titpikus egyoldalu a beszelgetes reggeltol van hogy ejjelig irogatunk es napkozben parszor telefonon is beszelunk de az ritkabb. Megsem lep semmit randi ugyben. Szerintem eleg egyertelmu hogy nekem szimpatikus, hisz ha hiv talalkozni menni szoktam, figyelek ra, reagalok, meghallgatom. Neha azt erzem csak lelkiszemeteslada vagyok es amugy csak ezert tartja ilyen se veled se nelkuledben a kapcsolatunkat. Ti mit gondoltok? Erdemes erre varni? Neha annyira elegem van ebbol, nem vagyok mar 15 eves de megis ezt erezteti velem ez a donteskeptelensegem. Kozben olyan jol erzem magam vele, bantana, ha megszunne az egesz, de sajnos az megjobban bant hogy nem tudom mi ez. Azt tudom hogy nincs baratnoje, ez egeszen biztos. Szoval emiatt nem "aggodok"

jún. 2. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tettek számítanak, nem a szavak. Ha nem lep, nem kellesz neki, mondhat bármit.
jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nagyon bírom: Adott egy ferfi (nem 20on éves már de még nem is 40 feletti)

Szóval egy harmincas férfi xDD

Többit el se olvastam, mi ez a rejtvény már a kezdeténélxD

jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 ne ragadj le ezen :D nem tudom miert igy irtam
jún. 2. 19:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen több évet vett el az életemből a nagy semmi, nálad több minden történt, mint nálam x év alatt, de érzelmileg leszivott totálisan..

ha egy jó tanácsot elfogadsz, ne tőle tedd függővé magad, te tudd mit akarsz, és mit nem..igy egyelőre tőle teszed függő érzelmileg magad..

jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nagyon ritkan talalkozunk"

Te miért nem hívod el valahova? Valamit megnézni, meghallgatni vagy csak sétálni, beszélgetni?

jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 az már randi félének számitana, ő sem ilyen szinten hiv el, csak epp osszefutni 1 orara max neha peldaul ha irom, hogy xy helyen vagyok akkor irja, hogy jon arra es pont van ideje beszelgetni xy oraig. Nem igazan szeretnek en elhivni egy pasit talalkozni, lehet regimodi vagyok, de nekem ez fontos, hogy o lepjen ezen a szinten eloszor.
jún. 2. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Birtokolni akar? kisajátit? de ritkán találkozik veled, ?

jól érzed, hogy ha unatkozik ott vagy neki, rajongsz érte és ezt kimutatod felé? fiatalabb lehetsz jóval talán? Bizalmába fogad, azzal, hogy megoszt veled belsőséges dolgokat, de nem enged közelebb..

Miért várod, hogy több legyen? Mióta tart ez az időhúzás?

Jól érzed, hogy lelki szemetesládának érzed magad, igényli a figyelmed és semmi több.

menny idős vagy és mennyi közöttetek a korkülönbség, ez annyiban fontos, hogy mennyire vesz komolyan a kora miatt.

Te többet gondolsz ebbe, és talán egy magányos farkassal találkoztál akinek elég az is ha néha elszórakozik valakivel, ebben van tapasztalata, hogy nem enged közelebb, mert vagy sokat sérült és neki ennyi elég..felszines és játszik..ebbe nem mennék bele, nagy sérülést okozhat benned sok kárt, ha nem enged közel magához, és csak ilyen felszines barátságnak kellesz az egojához

jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus nő aki csak várja a sült galambot 🙄🙄
jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8Tipikus pasi, aki azt várja, hogy a nő kezdeményezzen
jún. 2. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj rá. Örülj, hogy megértitek egymást, ennyi.

Keress magadnak egy párt, társat, akivel férfi-női kapcsolatod lehet.

jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!