Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokták mondani, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani, hogy a nőknek fontos a biztonság, de miért a nőket emelik ki? Egy férfinak nem fontos ez?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik legfontosabb az, hogy biztonságban lehessek mellette és tudjak tervezni vele hosszútávra. Nekünk férfiaknak ez nem fontos? Miért kell az ilyeneket nemekre lebontani mikor nemtől függetlenül fontos a biztonság?
jún. 2. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az anyagi biztonság a lényeg.
jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Igazság szerint a férfiak mentális egészsége nem érdekli a francot sem.
jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem csak arra gondoltam
jún. 2. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem.ők simán elfobnak biztos kapcsikat és mennek félre ha valamelyik másiknál zöld az ut.
jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletben a férfiaknak is fontos az érzelmi biztonság, szerintem arra gondolsz. De sajnos a való életben azt tapasztaltam, először úgy érzik, de szerelmesek, ekkor jönnek a közös tervek, ígéretek, szép vallomások, de bizonyos idő elteltével mégis eltávolodnak, vagy rá kell jönnöm, csak érdekből vannak mellettem. Ezért már nincs is kedvem ismerkedni, a vége mindig csalódás, nem tudok már hinni és bízni.
jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de bizonyos idő elteltével mégis eltávolodnak, vagy rá kell jönnöm, csak érdekből vannak mellettem."

És ez biztos hogy a férfiak hibája?

jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mért gondolom erről, hogy a férfiak hibája? Egy kapcsolatért mindig tenni kell, nemcsak az elején bedobni mindent. Mikor eljön az a pont, hogy a "tűz" intenzitása alábbhagy, azt hiszik, ennyi volt, elmúlt a szerelem, és keresnek mást. Magas érzelmi intelligenciával rendelkező ember nem tesz ilyet, ha szeret, mert tudja, ez egy természetes folyamat.
jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!