Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minimum másfél-2 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum másfél-2 milliós autóvaja legyen egy férfinak, ami ad egy alap kényelmet és biztonságérzetet? Lányok / nők, hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Randiztam egy 23 éves lánnyal, ő fejtette ki ezt a véleményt nekem. Az én autóm picivel 500e. felett van, meg az egy milliót sem éri el, de nem egy roncs, jól karban van tartva, nem esik szét, a mindennapos használatra alkalmas és nem cserélném le semnire. Természetesen neki berögződése volt a munimum másfél millós autó és persze nem a pénzre megy, jól is éreztük magunkat, találkozunk meg máskor is, de nem ülne be mellém mert szerinte az olcsó autók veszélyesek.
2018. okt. 14. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
WTF? Nincs autóm, mert az esetek majdnem felében külföldön vagyok. Gyakorlatilag taxival és ritkábban tömegközlekedéssel járok mindenhova. Még nem találkoztam olyannal, akinek ez probléma lett volna
2018. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de én eddig csak olyan nőkkel találkoztam akinek 80%ba kocsi baja volt,hogy van-e vagy nincs..
2018. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs jogsim, felnőtt nő létemre, bringával járok munkába. Szóval nekem semmi véleményem sincs az autókról. Nem vagyok jártas az autó témában.
2018. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van autóm, gyönyörű sport verziós Opel Astra, elmúlt 20 éves, de makulátlan küllemre, műszaki téren is. Egyéni megrendelésre készült, elektromos napfénytető is van rajta több extra mellett. Szerinted érdekelne egy ilyen ripanc véleménye? Mert, ha megnézem, kapnék 300 ezret érte, de sosem adnám el, mert szeretem, karbantartom és ezt meghálálja.
2018. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyilván egy újabb, modernebb autó, ami már az 5+ csillagos törésteszteknek is megfelel, az nagyobb biztonságérzetet ad, ez tény, ezzel nem igazán lehet vitatkozni. De ennek ellenére nyilván ha valaki biztonságosan és felelősségteljesen vezet, egy olyan autóban is biztonságosan teszi ezt, amibe beülve kb úgy érzed, hogy papírból vannak a falai (mint pl egy húsz éves suzuki swiftben). Szóval persze, van némi hozzáadott biztonságérzete egy új autónak, de azért nem ettől függ a tényleges biztonság. Láttunk már drága új autót összetörve az út szélén heverni, na.


Azért úgy gondolom, hogy persze, célnak jó ezt belőni, de azért ettől függővé tenni valamit teljesen felesleges.

2018. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak egy Infiniti Q60 és társaiba szállok be!


Viccet félretéve, nem a kocsi ára és márkájától függ az ember biztonságérzete és kényelme.

A biztonsági övtől és a gyorsaságtól.

Egy pár százezres kocsiban és egy több milliósban is meg lehet halni, ha az ember nem figyel.

2018. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy jó állapotú, tiszta autó. De a másfél-két milló sem extra elvárás, ha kb másfél évig félreteszel havi 10ezret (mások többet szórnak el cigire, alkoholra, nasikra), akkor simán meg tudod venni.
2018. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt benéztem, ahhoz többet kéne félretenni havonta:( A lényeg: elég egy jól karbantartott autó.
2018. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy milyen kevés az anyagias nő...

Közöld vele, hogyha 2 millás autó az igénye, vegyen magának. És hajítsd ki a francba.

2018. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos a nők ezt várják el, miközben ők maguk a legtöbben minimálbért keresnek, vagy nem is hajlandók elmenni dolgozni.
2018. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!