Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minimum másfél-2 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum másfél-2 milliós autóvaja legyen egy férfinak, ami ad egy alap kényelmet és biztonságérzetet? Lányok / nők, hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Randiztam egy 23 éves lánnyal, ő fejtette ki ezt a véleményt nekem. Az én autóm picivel 500e. felett van, meg az egy milliót sem éri el, de nem egy roncs, jól karban van tartva, nem esik szét, a mindennapos használatra alkalmas és nem cserélném le semnire. Természetesen neki berögződése volt a munimum másfél millós autó és persze nem a pénzre megy, jól is éreztük magunkat, találkozunk meg máskor is, de nem ülne be mellém mert szerinte az olcsó autók veszélyesek.
2018. okt. 14. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet autója, ne suziki vagy vmi mini kocsi, nem kell 2 millás. Inkább érzelmileg ne legyen analfabéta, mert az is van olyan fontos mint a kocsi!
2018. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ez egy p1csa! hagyd a f4szba, keress normálisat.

Mi az hogy minimum másfél millás autója legyen egy férfinak?? És ő ezért cserébe mit ad???

Egy kapcsolat a kölcsönös vonzalmon alapszik. a kiscsajt nem nevelték meg normálisan

2018. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!