Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokták azt mondani ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták azt mondani ha egy pasi megakar hódítani egy lelkisérült lányt akivel soha nem bántak megfelelően akkor a pasi lesz végül az aki a legjobban sérül a kapcsolatban és nem pedig a lány?

Figyelt kérdés

máj. 25. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen bocsánat, fáradt vagyok és csak a rövid válaszokat olvasom el ilyenkor. Bár furcsa, én írok hosszúakat.
máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

1. Nem lehet rajtuk segiteni.


2. Ha felepited megno az onbizalma es lecserel teged.


Nem tudom miert van, de ez a leghalatlanabb tipus csajban es fasziban is.

máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

2 évem ment rá egy ilyen nőre lett önbizalma és ki dobott mikor már nem tudott kihasználni. (Kezdtem nem hagyni magam.)


Kár energiát pazarolni ilyen nőkre csak ezt én sem fogtam fel elég korán.


Valahol örülök hogy csak 2 évembe került.

máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%

Fektetett nyolcas, a nők külön kategória, rajtuk nem lehet segíteni, nekik egy nagyon jó pszichológus kell, antidepresszánsok, kedelyjavítók és hosszú évek terápiája az ami segít.


Egy férfin fordított esetben tud segíteni egy nő, a férfi némileg egyszerűbb felépítmény mint egy nő.

máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
14, te lehet egyszerű vagy, szerencsére nem minden férfi az.
máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű? Szerencsére? Ezt vegyem sértésnek te sertés?
máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Na látod, okos vagy te. Bár nem kételkedtem benne, nagy manipuláció az, amit leírtál.
máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Ezt ki szokta mondani? Sosem hallottam még ilyet.
máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%
Ő volt az, ő mondta ⬆️
máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mikeXxX ***** válasza:
Azért mert a pasi sokkal több energiát fektet bele de viszonzást mégsem fog kapni mert a végén max annyit mond neki a lány hogy egy papucs ez a pasi amikor már elég önbizalmat nyert.
máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!