Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz" lenne lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" lenne lány barátként azt mondani a fiú barárodnak, hogy szakítson a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Középsulis korunk óta ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk. Fél éve van barátnője, de azt vettem észre, mintha el lenne tiltva tőlem. Egyik héten megbeszéltünk egy találkozót, majd aznap lemondta, mivel a barátnője elkezdett vele veszekedni, hogy biztos megcsal velem. Elmesélte nekem, hogy azóta csinálja ezt mióta együtt vannak. Látom rajta, hogy nincs jól, egyre többet keres, hogy beszéljünk, de amikor tudnánk mindig ott van a barátnője. Most mi van ha szólok neki, hogy nem lenne jobb szakítani és keres e egy másik lányt vagy hagyjam a fenébe?

2021. máj. 31. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Nem véletlen, hogy ő se mutat be téged, és titeket ennyire zavar, ha a barátnője hallja, hogy mit beszéltek.

2021. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bemutatott, azt el felejtettem mondani. És akkor kezdett elhidegülni tőlem.
2021. máj. 31. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd a fenébe. Ilyenbe sose szólj bele. Ez nagyon gáz minden hozzátartozótól, de ellenkező nemű baráttól pláne.

Inkább gondolj rá úgy, hogy van e kapcsolata, akár van alapja, akár nincs, akarsz közöttük gondokat generálni?

Nekem volt pár olyen fiú barátom, akikkel nagyon jóban voltunk, de mindig hátrébb léptem kettőt ha barátnőjük lett. Ha meg annyira zavartam a lányokat, megszüntettük a kapcsolatot.

Én úgy gondolom, a párkapcsolatra építheti az életét, nem az a fontos, hogy én mindenáron kontaktoljak vele. Hanem hogy ők jól meglegyenek. Nekünk ettől nem lesz rosszabb a kapcsolatunk, ha évek múlva összefutunk is pont olyan jót fogunk tudni beszélgetni, és örülni a másik sikereinek.

Valahogy ez nem igazán volt kölcsönös az én párjaim lánybarátainál.

Ő előbb a barátja volt, ő jobban ismeri, ne legyek önző stb. Arra se vették a fáradtságot, hogy egy picit visszább vegyenek. Tisztelet a kivételnek, mert volt ilyen.


Akkor álltam a sarkamra, amikor rájöttem, fordított helyzetben, ha a páromat feszélyezné egy fiúbarátommal a kapcsolatom, akkor kicsit leépíteném. Illetve ugye belegondoltam abba, hogy amikor azt éreztem, egy fiúbarátom barátnője nehezen fogad el, kicsit feltételem, hogy ne okozzak gondot.


Te legalább feltetted ezt a kérdést, ez becsülendő.

2021. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hagyd. Az ő dolga, hogy hogyan dönt. Ezt a szituációt neki kéne megoldania, megbeszélni a barátnőjével vagy akár szakítani. Sajnos az is lehet, hogy neki most fontosabb a barátnője, mint te, ezért nem lépi ezt meg.
2021. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet azt mondani, hogy azért mondamám el, hogy esetleg rosszat csináljak a barátommal. De még az a fura, hogy volt olyan is, hogy a haverjai mondták el nekem, hogy tudja elviselni a barátom a barátnőjét mivel jelenetet rendezett akkor is ha egy lányt látott. Egyszer vitte el a haverjaihoz, hogy bemutassa. De olyan is volt, hogy én is ott voltam meg 2 lány (a haverjainak a barátnői). Folyton hívogatta, hogy az a k*rva is ott van? kérdéssel. Rám gondolt akkor. Nem tudom mi baja van velem, de más lányokkal is ilyen
2021. máj. 31. 19:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondta is, hogy nagyon kezd elege lenni belőle, hogy folyton féltékenységet csinál, mikor nincs alapja. Lány barátaival beszélget, meg a haverjaival is, de már ez is baj neki. Egyszer felhozta, hogyha tovább fogja csinálni akkor elhagyja, a lány könyörgött neki, hogy próbál változni, de ez 2 hónapja volt, és ugyanúgy csinálja, de már egyre durvábban
2021. máj. 31. 19:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mikor megismertem tök kedves lánynak mondtam. Még beszélgettem is vele.
2021. máj. 31. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos neked ehhez nincs igazán közöd. Kifejtheted regényekben is, hogy milyen gáz a barátnő, amint látod a barátod mégsem szakít vele. Lehet, hogy ez a rossz döntés, de ő mégis így dönt. Szerintem olyat semmiképp nem mondhatsz, hogy szakítson vele, maximum ráterelheted, hogy talán a barátnője viselkedése nem a legjobb, és elmondhatod, hogy zavar téged, hogy teljesen hanyagol miatta. Hozzátenném, ő van benne a kapcsolatban, érzékeli, hogy nagyon féltékeny a lány, mégis kitart mellette. Nem sok esély van rá, hogy majd pont a te javaslatodra ez megváltozik
2021. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Hát engem is idegesítenél ne is haragudj, de a vőlegényemet biztosan nem engedném egy nővel haverkodni! Én sem bájcsevegek férfiakkal, teljesen alap dolognak kéne lenni.

Mellesleg te túlságosan féltékenynek tűnsz, nem bírod elviselni, hogy már nem te vagy a középpontban, hanem a barátnő.

Teljesen jogos a lány részéről, hogy nem tetszel neki.

2021. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy lennék féltékeny már? Akkor a haverjai is féltékenyek?
2021. máj. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!