Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel mondani?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel bdsm viszonyunk van. Én vagyok a domináns. Alkalmanként összefutunk. Sokszor utalt már arra hogy többet szeretne, de az elutasítások után is újra jön és epekedik.


Legutóbb amiatt tettem jégre mert a nagy távolság miatt, nem tudunk aktívabban szexelni, játszani. Dacoskodott kicsit. Utalt arra hogy biztosan értem miért vergődik, nem akar mással dugni stb. Ezek után meg visszaidézett kb pár hónappal ezelőtti beszélgetésünket, ahol arról meséltem az exem 2 hónapot várt rám erényövben. Azt mondta erre hogy ő is várna rám. Meg mivel olyan pasit keresek aki mindent is kiállna értem. Erreföl szóvá tette hogy ő szeretne mindent kibírni a kedvemért.


Visszakérdeztem, hogy ezekkel mit akar mondani... hisz ha valakinek egyszer kiadják az útját, hogy bocsi a távolság és kevés szex miatt ez hosszútávon értelmetlen. De majd jelzek ha lesz kedvem összefutni

... Akkor minek áll elő ilyenekkel.


De nem válaszolt erre. Kezd kicsit bosszantani. Mit csináljak vele?



2023. júl. 19. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tartsd magad ahhoz, hogy vége.
2023. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha új játékszerre vágysz írd meg merre laksz ;)
2023. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz, és hol van a pasi? Oda is költözhetne hozzád.
2023. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!