Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekeidnek mit fogsz mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekeidnek mit fogsz mondani arra a kérdésre, hogy miért váltatok el/mentetek szét, ha megkérdezik?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Az őszintét. Én sosem voltam az anyjával, csak zsarolt azzal, hogy nem láthatom őt, azért párkapcsolatot színleltem, ami igazából egy nyitott zsarolás volt, amiről mindenki tudott, továbbá az évek alatt több százszor megfenyegetett azzal, hogy akkor menjek el és nem láthatom a gyermekem felnőtt koráig ha akármit nem úgy csináltam ahogy akarta volna, ami sokszor a gyermekre is ártalmas volt. Megmondanám, hogy egy idő után az anyja annyira belekényelmesedett ebbe a minden mindenhogy ahogy épp gondolja, hogy túl nagy ellentéteket, lehetetlenségeket kezdett elvárni, és mivel lehetetlen volt teljesíteni őket, nem tetszett neki, és kirakott.

Megmondanám, hogy ezért nem láttuk egymást sok ideig, mert pereskedtem, míg az anyja vele másik országba menekült a törvény elől és az ő ( a gyermekem) boldogsága elől.

2023. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Az őszintét! Apádnak fontosabb volt egy feszespicsáju husuonéves gyakornok k*rva, mint te, es a csaladja! 11 éves, egyetért!
2023. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy egyetért szerencsétlen 11 éves gyerek, tud mást tenni?
2023. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

3

Dehát csak az igazat mondtam neki

2023. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Aha, 20 éve azt hallgatom apám mekkora egy s*ggfej, de értelme nincs annak, hogy szidod, hidd el.
2023. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es, inkább magadba kéne nézni kicsit :D


kérdező: nincs és nem is lesz gyerek, így semmit.

2023. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az igazat, őszintén. De szidni nem fogom, mert annó pont a gyerekem apjának az anyja (tehát a kedves nagymama) is ezt csinálta állandóan és még engem is idegesitett… Tehát ezt már akkor megfogadtam hogy na ilyen sosem leszek, de azért kertelni sem fogok.. elmesélem majd neki ha kérdezi és ennyi, persze ha már abban a korban van hogy felfogja, nem 5 évesen
2023. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még nincs gyerekem, de ha a jelenlegi kapcsolatomban összejön, ott biztos nem én fogok hibázni, biztos nem én fogok félrekrni, hogy majd a gyerekem élje át azt, amit én éltem át, hogy apa nélkül, hogy szerencsétlen, kellemetlen pótapákkal éljen és kergesse magát skizofrén helyzetbe, hogy most ki is az apám, aki hétvégente jön, vagy aki itt él velünk...nem NEM nemnemnemnem...én tuti nem leszek ennek a nézője, akkor inkább felkötöm magam, de nem fogom átélni azt, hogy tudva tudom, hogy a gyerekem egy olyan állapotban, egy olyan szar állapotban él, él át, amit én is átéltem.....

Én miattam nem mennénk szét, egy kapcsolathoz két ember kell...tehát lehet tippelni, ki lenne az, akiért a gyerek szenved, igen, a barátnőm lesz az, hogy a saját, önnön kis boldogsága, meg, hogy megbssza majd valami közel keleti kinézetű roma, neki többet fog érni majd ez, mint az, hogy a gyereke, gyerekünk boldog legyen.

Fszba a nőkkel....


És mit mondanék a gyereknek...semmit, mert öngyilkos lennék, én biztos nem nézem végig, hogy egy pcsa, egy fekete fsz miatt dobja a családot.

2023. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5

Nem szidtam! Nem mondtam, hogy s*ggfej! Elmondtam, hogy az apjának ő nem annyira fontos, mint a f*sza után menni! Megismertem valakit, összejöttünk, hozzáköltöztünk, jelenleg őt szólitja apának! Sokkal többet foglalkozott vele ebben az 1 évben, mint az exem összesen eddig!


#6

Magamba néztem már, köszi! (Azert is döntöttem a válas mellett!!)

2023. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!