Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan kapcsolat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat, hogy csak flört?

Figyelt kérdés

Na jó, most tudom, nagyképű leszek, de kedvelnek a nők és elég sokáig csak kefélgettem őket. Ez általában mindig úgy nézett ki, hogy nézegettem őket, utána jött a szemezés, majd általános kérdések, ezt követően flört, aztán általában ezután már ha megkérdeztem, hogy nem inna meg velem egy kávét vagy bármi, akkor már szex is volt.

Tehát nekem az a tapasztalatom, hogy ha már flört van, akkor szex is.

Most komoly kapcsolatban vagyok és azt látom, hogy ha már flört, akkor várják, hogy lépjek, sőt, az általános kérdéseknél is már van egy ilyen légkör, hogy lehetne valami. Most is van egy ilyen nő, nem akarok vele lefeküdni, de már múltkor is ő köszönt rám meg hízelgett és most 2 ilyen alkalom után azt látom, hovy totál levegőnek néz.


máj. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A flört lehet egyfajta előjáték, a szex előszobája nyugodtan, de lehet az egótunning is bárki számára.


Itt vagy példának okáért te: párod van, azt írtad nem feküdnél le a másik nővel és mégis zavar, hogy már levegőnek néz. Tehát az egófenyezés irántad leállt.


Vagy megdugnád te csak izgatna fel valamivel, akár más nővel csalnád meg a párod mert nem tudsz megállapodni.


Nem tudom melyik típus vagy, de ha a hűtlen féreg akkor inkább szakíts és kefélgesd a nőket tovább kötetlenül. Elvégre nem mindenkinek való komoly párkapcsolat:


'Some people are meant to be loved and others just make it/naked!'

máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A flört "drága bogaram" amikor párkapcsolatban vagy és te mással teszed egyfajta megcsalás hiszen a pároddal kéne egyes egyedül flörtölnöd és ha netán valamilyen nő próbálkozna neked el kéne zavarni melegebb éghajlatra úgy, hogy figyelembe se veszed, vagy konkrétan tudomására hozni, hogy párod van és nincs esélye, nem reményt ébreszteni benne, flörtölni vele. Ha meg nem bírsz a pöcsöddel akkor légy egyedülálló. Nem olyan nehéz választani ám csak gerinc kell hozzá ugyebár...
máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tagadom, hogy tetszik a dolog. Lehet szánalmas vagyok, de ez van. Illetve ha meg tudnám, hogy a párom is ezzel szórakozik, nem venném megcsalásnak. Talán még meg is tudnám vele beszélni.
máj. 19. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéld meg vele minél előbb mit szólna ahhoz, hogy flörtölnétek másokkal. Aztán ha netán ő kefélne félre akkor se vedd megcsalásnak. Itt igazság szerint nem a maga a flörtöléssel van baj hanem az érzések hiányáról a barátnőd iránt. Nem vagy szerelmes. Ha az lennél eszedbe nem jutna más nőkkel koketálni és tényleg mint írták előttem stoppolnád őket mint a sicc. Igazából szeretni se szereted, se nem tiszteled ha nem őt kérdezted meg elsőként hanem a Gyakorin érdeklődsz. Tudod nagyon jól, hogy nem egyezne bele, rosszul esne neki, elhagyna téged és azért kíváncsiskodsz itt. Annyira el vagy tájolódva, annyira nem tudsz lehorgonyozni, hiányzik neked a pezsgés, a kötetlen szexelgetés, hogy még olyan nőbe is beraknád a lompost aki valójában nem is tetszik csak mivel az egód fényezte és unatkozol te párkapcsolatban azért vinnéd a bokorba. Szerintem baromi nagy probléma van veled, az élvezetek hajszolása, hiúság/magabiztosság növelése mások által negatívumok és, hogy még a párod is megcsalnád még rosszabb... Szakíts azt jól van.
máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nos, ha te egy ilyen nő kezébe kerülsz aki csak flörtölne veled és semmi több, ez egy játék ami két élű, jól felhúzzátok egymást és akkor mi lesz ott hagyjátok egymást felizgulva? Erre gondoltál?

Ez miért jó?

izgalomra vágysz ami nincs meg otthon, de mi értelme, ha nincs befejezve?

Te is érted amit irsz?

Ha lépne tovább akkor mi lenne?

oda lenne a komoly kapcsolatnak nem?

és utána hogy néznél a tükörbe, ha kiderül és dobnak? megéri a játék érte?

megéri, hogy utána megint futkározz a nők utána lógó nyelvvel csak azért a rövid ideig tartó élvezetért?

jah lehet játszani a tűzzel, de megéri-e?

és ha a párod is ilyen kell neki az izgalom máshol de be is fejezi akkor mit szólnál izgatna?

akkor egy ez perverzió talán hm?

máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!