Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal? Veressem meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 12. osztályos. Matek fakton a mellettem ülő srác állandóan simogat, tapogatja a combomat. Hiába kértem szépen, hogy hagyja abba, nem teszi. Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy jobban rámszálljon, mert már volt egy élményem, ami majdnem azzal végződött, hogy megerőszakoltak. Segítsetek légyszíves.
2010. okt. 28. 20:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"-Figyelj Tomi, én nagyon kedvelnélek és jó fej srácnak tartottalak de amit csinálsz az sok. Nekem ez rosszul esik és szeretném ha abbahagynád. Nem vagy buta gyerek, értsd meg, hogy ilyet nem szabad csinálni.

-Jaj ne izélj már!

-Figyelj! Hogyha nem hagyod abba, annak komoly következményei lesznek! Most állj le vagy különben olyan fórumokhoz fordulok amik rendesen elintéznek ugye érted?

Én nem akarok neked rosszat, de ha nem bírsz magaddal XY-hoz fordulok."


Nemtudom manapság milyenek az emberek, de én 15-16 évesen nem ijedtem volna meg ettől a szövegtől, mondtak ilyesmiket annak idején is, de csak nevettünk az ilyeneken. bár én soha nem molesztáltam volna egy lányt.


Az a baj, hogy a pszichológia sokat fejlődött ugyan - de az emberek nem. :) Nagyszerű dolog a liberalizmus, és a pofon nélküli, hagyjuk kialakulni a gyermek személyiségét - típusú, meg hasonló dolgok, tényleg le a kalappal a kitalálóik előtt, csak ezek az emberi fajra nem alkalmazhatóak. Legalábbis az egyedek nagy részére nem.


Biztos sokan észrevették már, de azért kimondom a nyilvánvalót: az oktatás, az erkölcs, és az igazságszolgáltatás romokban hever, a tanároknak semmi megbecsülésük nincs szinte. Nem biztos hogy annyira erőltetni kellene a hivatalos javaslatokat egy ilyen helyzet megoldására, mert életszerűtlenek. A bűn elkövetőjének szinte több joga van mint a sértettnek. Ezt bizonyítja az is, hogy sokan már azt hoztátok fel, hogy a sértettet börtön fenyegeti.


Nem azt mondom hogy mindenki kezdjen el önbíráskodni, de azért egy középiskolába egy ilyet le kell tudnia rendezni az osztálynak, egymás között.



Természetesen undorító dolog az is, ha egy nő kihasználja azt hogy a társadalom megvédi őket az erőszakoskodókkal szemben, de itt ilyenről szó sincs - a kérdező azt mondja mások is észrevették már ezt, meg hogy sokszor durván, nem "kedvesen" molesztál :)

2010. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Holnap szépen kikapcsolódom, szombaton jön haza a barátom Afrikából, aztán őszi szünet. Kipihenem a dolgokat, majd a jövőhét vége felé teljesen relaxáltan átgondolom, hogy mit tegyek.
2010. okt. 28. 22:31
 33/35 anonim ***** válasza:

Megijeszteni? Nem is kell... Beláttatni. Valamivel hatásosabb. Ha megnézel egy túsztárgyalót, fegyver nélkül lebeszéli a fegyverrel és túszokkal rendelkező bankrablót úgy hogy az hagyja magát megbilincselni és elvinni. Szerintem ez egész jól mutatja, hogy mire képes a pszichológia.


Több modern klasszikust idézhetnék (talán az kedveltebb):

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet kínt és szenvedést"


"Pofonból koszorú nem lett még soha."


Jelen pillanatban, ha a leányzó fordul segítségért neki lesz igaza ezt el nem vitathatja senki. De ha megverik a bűnös srácot megváltozik minden. Ugyanis a verés miután meglehetősen invazív erőteljesebb mint a lábfogdosás.


Azt nem tudom, hogy mi szól az ellen, hogy szólj a tanárnak. Mit veszíthetsz vele?

2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Megijeszteni? Nem is kell... Beláttatni. Valamivel hatásosabb. Ha megnézel egy túsztárgyalót, fegyver nélkül lebeszéli a fegyverrel és túszokkal rendelkező bankrablót úgy hogy az hagyja magát megbilincselni és elvinni. Szerintem ez egész jól mutatja, hogy mire képes a pszichológia."


Két dolog: - 1, mutass ilyen linket, mert én még csak filmekben láttam ilyet

- 2, egy bankrabló esetében azért működhet a dolog, mert a túsztárgyalónak tényleg igaza van, tényleg jobban jár a rabló, hiszen az ilyen esetek végén (azt hiszem) a statisztika egyértelműen azt mutatja, hogy a legjobban akkor jár a rabló, ha feladja magát, egyébként nagy valséggel elkapják és mégtovább kell ülnie, vagy pedig lelövik. (szóval a pszichológia csak arra kell, hogy azokkal a kegyetlen számokkal tisztába kerüljön az illető :P). Egy iskolai molesztálgató viszont egy ejnyézést kap max.


"Több modern klasszikust idézhetnék (talán az kedveltebb):

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet kínt és szenvedést" "

ez tényleg jó, én is szeretem :) de: nem feltétlenül félelemről van itt szó, a fenyegetéssel csak egy indokot kapna a srác, hogy miért jobb az, ha nem tapizza tovább a csajt. A veréssel pedig egy kóstolót a döntése következményeiből :P


ui: ha nagyon gonosz lennék, azt mondanám: kedves kérdező, yoda mondása alapján: ne félj megveretni azt az idiótát, a félelem dühöt szül :D

2010. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok. Ezek eléggé titkos videók elvégre a módszerük és a stratégiájuk is titkos. Én pszichológiát tanulok, így ebből is kapok némi kóstolót. Persze nem kell elhinni és én sem tudom megfelelően alátámasztani...


Én még mindig hiszek abban, hogy a cél nem szentesíti az eszközt, hogy az erőszak csak rontani tud a helyzeten. Remélem sikerült hatnom a kérdezőre és legalább megpróbál más utat választani.

2010. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!