Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal? Veressem meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 12. osztályos. Matek fakton a mellettem ülő srác állandóan simogat, tapogatja a combomat. Hiába kértem szépen, hogy hagyja abba, nem teszi. Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy jobban rámszálljon, mert már volt egy élményem, ami majdnem azzal végződött, hogy megerőszakoltak. Segítsetek légyszíves.
2010. okt. 28. 20:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%
hát ha ennyire félsz, akkor veresd meg!!
2010. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Szólj rá hangosan! Mindenki előtt, akkor csak észbe kap:S


Ha meg nem hagyja abba, mindenképp szólj másoknak is, szülőknek, tanároknak! Egyik barátnőmet is molesztálta egy srác, aztán iskola után megtámadta...Lány el tudott futni, fiút "csak" kirúgták iskolából.

2010. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jó 5letnek tűnik. Biztos nem veszett még ki a lovagiasság az osztálytársaidból, főleg ha valaki mondjuk nem csípi azt az arcot, és erősebb is nála.


Azaz, pontosítanék, szerintem egy fenyegetés előtte még azért illene (már nem is az illendőség miatt, hanem hogy nehogy bosszút forraljon ellened az a köcsög). Tehát ha találsz valakit, aki szívesen feltörölné a betont ezzel a féreggel, akkor mondd meg neki, hogy először csak szóljon a srácnak, hogy álljon le vagy baj lesz.

2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szólj valakinek aki úgy látod segíthet! pl:ofő, más tanárok, szülők.. stb.

Csak ne hagyd, hogy folytatása legyen!

Ha a felsoroltak közül egyik sem vált be csak és csak akkor javaslom a srác megveretését.

2010. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%

Ha megvereted bűncselekményt követsz el. Ha nagyon komolyan veszi vagy a szülei akár börtönbe is kerülhetsz.


Matek faktos vagy és agresszióval akarod megoldani a problémáidat? Ezen gondolkozz el! Szerintem ez szánalmas.


Ülj el, kérd a Tanár segítségét! Beszélj a sráccal, iskolapszichológussal!

2010. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Persze, a haverjaim biztos megvernék, a testvéremmel és a barátommal együtt. Lehet ehhez kell folyamodnom, mert a szép szóra nem hallgat.
2010. okt. 28. 20:57
 7/35 anonim ***** válasza:
felvetődött egy 5let hogy szülőknek, tanároknak szólj, szerintem jobb lenne ezt osztályon belül elintézni. Ha nem használ a fenyegetés és a verés sem, akkor jöhetnek a tanárok, és végül a szülők (bár ők tehetnek a legkevesebbet szerintem)
2010. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Órán hangosan szólj rá, hogy 'ne simogass már!', vagy 'hagyd már abba a molesztálásomat!', vagy valamit, ami a többiek előtt is nyilvánvalóvá teszi, hogy egy kicsit tapló.

Nekem is volt hasonló élményem, rászóltam, és abszolút pozitívan jöttem ki a helyzetből mind a srác előtt, mind pedig az osztály és a tanárnő előtt is. 22L

2010. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megvereted bűncselekményt követsz el. Ha nagyon komolyan veszi vagy a szülei akár börtönbe is kerülhetsz."

Nem fogja feljelenteni a kiscsajt és a barátait, mert molesztálta a csajt.


"Ülj el, kérd a Tanár segítségét! Beszélj a sráccal, iskolapszichológussal!" - nem tudom milyen iskolába nőttél fel, de irigyellek. :D

2010. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed úgy, hogy valakinek a megveretése nagyobb bűn mint egy lány combjának a megfogása?


Legyen az a sorrend, hogy beszélsz a sráccal értelmesen, nem mellé ülsz, szólsz a tanárnak, szólsz a gyermekvédelmi felelősnek (általában az iskolapszichológus), szólsz az ofődnek. Esetleg a szüleidnek, és ők mejd intézkednek.


Tegyük fel megvereted a srácot a barátoddal, tesóddal. A srácnak eltörik valamije. 8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértés. Simán kirúghatnak a suliból titeket de rossz esetben börtönbe is csukhatnak és az nem mentség, hogy megfogta a lábad, pláne ha ezt előtte senkinek sem jelezted.

2010. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!