Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal? Veressem meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 12. osztályos. Matek fakton a mellettem ülő srác állandóan simogat, tapogatja a combomat. Hiába kértem szépen, hogy hagyja abba, nem teszi. Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy jobban rámszálljon, mert már volt egy élményem, ami majdnem azzal végződött, hogy megerőszakoltak. Segítsetek légyszíves.
2010. okt. 28. 20:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%

Hát persze az szép lenne. Egy amúgyis illegális fegyvert, közintézménybe ráadásul iskolába bevinni és az ottani egyik diákot azzal bántalmazni biztos pirospontot ér.


Te tanár lennél mit tennél, hogyha a másodfokú képlet közben recsegést hallanál és mire megfordulsz az egyik diákod aki a te felelősségeden van ott teljesen lezsibbadt és ki tudja milyen szintű áramütést szenvedett mire a mellette ülő leányzó védekezésképp azt mondja, hogy:

-Már megint megfogta a combom!


Hát én első körben hívnám a mentőket a második körben kipenderíttetném a suliból a leányzót, hogy többet be ne tegye oda a lábát.


Emberek! A fogat fogért elv a múlté! Az aránytalan önbíráskodó retorzió pláne.

2010. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A tanárnőnek is szólhatnál, hogy ültessen el.
2010. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
jobb dolga sincs hogy téged molesztál? velem is volt ilyen csak énfiú vok és engem 1 lány molesztált ITT MOST KAPTÁL 1-2 VÁLASZT,LEHETŐSÉGET fontold meg és LÉPJ jobb orvosolni a bajt minthogy elfajuljon:) fair play ha részéről nem is az
2010. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
ma 21:26 nem nem ha erősen az adott testfelületre nyomja a ruha elnyomja a sokkoló hangját csak az a bizonyos rángatózás és kb 30 percre lebénítja:):):) tanár nő/úr tessék ott hagyni a földön egész éjjel tanult had pihenjen :)
2010. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Oks, srác hazamegy, ruhája szakadt, láthatóan fájdalmai vannak. Anyja megkérdi, fiam mi történt:

-Megvertek!

-Kik?

-X, Y.

-Miért?

-Nem tudom. (Tudja persze de meg nem mondja.)


Anyjával elmennek orvoshoz látleletet venni, onnan a rendőrségre, feljelentést tesznek. Még aznap beviszik a verőlegényeket a rendőrségre, kihallgatás, vizsgálati fogság stb stb.

Persze ők vallani fognak, merthát szerintük ők jogosan cselekedtek csak a jog szerint nem. Így kerül a kérdés kiírója is a képbe, ő a felbújtó. Szép-szép. Hogyha a srácról ki is derül az igazság és visszavonja a feljelentést, az ügyészég hivatalból eljárást indíthat.


Hát énígy képezelem el a beszélgetést:

-Figyelj Tomi, én nagyon kedvelnélek és jó fej srácnak tartottalak de amit csinálsz az sok. Nekem ez rosszul esik és szeretném ha abbahagynád. Nem vagy buta gyerek, értsd meg, hogy ilyet nem szabad csinálni.

-Jaj ne izélj már!

-Figyelj! Hogyha nem hagyod abba, annak komoly következményei lesznek! Most állj le vagy különben olyan fórumokhoz fordulok amik rendesen elintéznek ugye érted?

Én nem akarok neked rosszat, de ha nem bírsz magaddal XY-hoz fordulok.

-....


És ha nem hagyja abba akkor tényleg.


Mit gondoltok az erőszak csak meghunyászkodást szülhet? Ésha megverik és utána azt a lánynak adja vissza? Hm?

2010. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat..de tuti cigány vagy,ha már veretni akarsz másokat.ez cigány szokás,na de mindegy,lehet le pontozni,gyerünk!:D
2010. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
uccsó te hülye vagy cigányok el sem jutnak a 12.-ig ők 4. max 5. osztályig járnak 4-5 elemi
2010. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Cigány matekfakton? Nehogymár...


Bár a válaszadók eléggé furcsa értékrendet képviselnek, legalábbis az enyémtől merőben eltérőt.

2010. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány. A családom 3/4 részben magyar és 1/4 részben német.
2010. okt. 28. 22:21
 30/35 anonim ***** válasza:
Szerintem minden oldalról hallottál véleményeket. Mit fogsz tenni?
2010. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!