Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal? Veressem meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 12. osztályos. Matek fakton a mellettem ülő srác állandóan simogat, tapogatja a combomat. Hiába kértem szépen, hogy hagyja abba, nem teszi. Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy jobban rámszálljon, mert már volt egy élményem, ami majdnem azzal végződött, hogy megerőszakoltak. Segítsetek légyszíves.
2010. okt. 28. 20:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

21:00-s:

A molesztálásra semmi bizonyíték nincs, nem fogja bevallani. A comb megfogása sem feltétlenül számít molesztálásnak pláne ha padtársak. Lehet véletlennek mondja. És ha igen? Akkor is önbíráskodás. Az is bűncselekmény.


Egy átlagos budapesti gimibe jártam.

2010. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Diszkréten t*könvághatod.
2010. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Hát először is mindenképpen szólj az adott tanárnak, hogy lépjen valamit ez ellen a fiú ellen illetve a szüleidnek és akkor majd ők szolnak a fiú szüleinek.... Ha ezután sem hagyta abba akkor nem a legszebb dolog meg minden, de ha van egy olyan ismerősöd aki eltudná magyarázni annak a fogyatékos gyereknek, hogy ne terrorizáljon téged.


(Velem is történ ilyesmi persze nem órán és a végén a fiúnál 2 évvel fiatalabb öcsém érte el, hogy ne piszkáljon! Azóta kerül is!)

2010. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Hát pedig elég erőteljesen simogatja. Aztán amikor arrébb húzom a székem, jön utánam. Mások is látták már.
2010. okt. 28. 21:12
 15/35 anonim ***** válasza:
sokkoló vannak már farzsebben elférő nagyságúak és 1500 ft mikor rá jön sózzzzz oda nagyot üt magam:) tapasztaltam:)
2010. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Miért nem ülsz egy barátnőd mellé?

Most nem azért, de ez nem egy intelligens matekfaktosra valló gondolkodásmód, hogy ha gondom van akkor, agresszióval oldom meg a problémámat. Inkább olyan ősember szintű. Pláne, hogy mással meg sem próbálkoztál.

2010. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Pofozd fel. De ököllel. Ha utána még nagyon nyomul, akkor egyszerűen jelentsd fel. Ha ez sem segít, akkor 1 embert küldj neki(aki biztos leveri) az provokálja ki a verekedést, és onnantól jogos önvédelem.
2010. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam hogy törjék el a lábát, hanem hogy verjék meg.


Az meg, hogy a molesztálás nem bizonyítható, nem számít, mert nem fog feljelentés történni: a srác is fogja tudni hogy miért kapta a verést, és attól is félni fog hogy még a végén neki lesz még több baja a dologból.


Egyébként mit kéne mondani szerintetek egy ilyennek?

"Hallod légyszi ne, de komolyan! Megmondalak tanárnéninek meg az iskolahapciológusnak!" - valami ilyesmit?


A molesztálás - mégha nem konkrét erőszakos közösülés is -, jóval nagyobb bűnt mint a verés, szerintem. Kihasználja a nők gyengeségét. A verés viszont megtanítja vele, hogy hol a helye, és normális ember lesz belőle.

2010. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

1. Mert úgy kell ülni, ahogy a tanár beültetett.

2. Nem hinném, hogy akármi mással eredményt érnék el nála. Pszcihológushoz nem akarok menni, a szüleim meg hülyék.

2010. okt. 28. 21:22
 20/35 A kérdező kommentje:
Pszichológus.. Elírtam.
2010. okt. 28. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!