Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elhanyagol! Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elhanyagol! Egyáltalán nem figyel rám, nem nagyon érzem hogy szeret. Holnap egésznap szinte együtt leszünk hogy tereljem rá a témát úgyhogy hasznos is legyen?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a kedvesemmel.

Nagyon szeretjük egymást.

Szerintem más nő nincs a dologba, és nagyobb veszekedésünk sem szokott lenni.

Nem akarom elveszíteni, de mostanában egyre többet hanyagol el.

Van köztünk egy kis távolság mindennap nem találkozunk sőt heti 2-3szor vagyunk együtt.

Msnen nem nagyon beszélgetünk már.Csörgetni se nagyon hívni meg abszolult.

Régen fel-fel hívott írt egy jóéjt smst mostmár elmarad.

Mit tehetek ellene?


2010. okt. 27. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónapja vagyunk együtt, nagyon messzire került, jó ha heti 1x tudunk találkozni, de most volt olyan, hogy 3 hét alatt egyszer. Sosem hív, néha sms-zünk, de általában esténként fennvan msn-en.
2010. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy tereld rá a témát?

Szépen megmondod a szemébe úgy ahogy itt leírtad, ha tényleg szeret ebből nem csinál vitát hanem szépen megtudjátok majd beszélni. ha elkezd lázadni hogy nem is ígyvan megmondod h de te így érzed azt ha megsértődik sztem ne ájj le vele tovább vitázni hanem akkor hagyd ott, mármint nem szakítás csak emnny el tőle mert utána ha együttlesztek ezen fog járni az esze végig...

2010. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kort is írhatnál de szerintem megunt :/
2010. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem már nem érdekled igazán :/
2010. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18évesek vagyunk
2010. okt. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!