Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? /bővebben lent/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Kérdésem a köv.:önkielégités után nyálkás-véres váladék "távozott " a hüvelyemből ,pedig fel sem nyúltam , csak csiklómat ingereltem.Mitől lehet ez ?

Júliusban a barátom kielégitett a nyelvével és ezelőtti hónapokban is,lehet emiatt valamilyen sérülésem a hüvelyemben /kivulről semmit sem látni,fel sosem nyúlt,csak csiklómat ingerrelte/?Sosem volt durva,fogamzásgálót nem szedek ,nem is szedtem viszont azóta már 3-szor volt menstruációm,terhes ugye nem lehetek ?

Értelmes válaszokat várok ,köszi előre is !


2010. okt. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Megjött.
2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moonwish ***** válasza:
Íjjj.... első lépés egy nőgyógyász, de télleg... nem szivatás :S. Amugy nem értek hozzá, valszeg hülyeség, de ha előtte volt menstruációd nem lehet hogy onnan maradt vissza egy kicsi váladék? orgazmus alatt meg amugyis előfordul hogy jön valamilyen váladék
2010. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21-én teljesen elmúlt a mestruációm ,tehát ez nem lehet az
2010. okt. 27. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez terhesség ugye nem lehet?
2010. okt. 27. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhes akkor lehetsz, ha szexuálisan közösülsz védekezés nélkül! Ugyanis az írásodból nagyon úgy tűnik, hogy 1: nem sokat tudsz a szexről, 2: a biológiáról. Vérezni vérezhetsz önkielégítéstől, ha véletlen felsérted egy picit a szűzhártyád,nem kell ahhoz durvának lenni.
2010. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja meg ha életképes spermium jut a hüvelyedbe, pl. ujjról.
2010. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
...az utolsó alkalom óta már 3-szor volt menstruációm,akkor terhesség kizárva,ugye??
2010. okt. 27. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan attól félsz, hogy teherbe estél a nyalástól?...Gondolkozz már el a dolgon egy kicsit.

A vérzés amúgy sem a terhesség jele.


Nem lehet, hogy peteérésed van? Menj el dokihoz...

2010. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!