Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi volt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot egy hónapja, most költözött a környékünkre.Sokszor beszéltünk msn-en és futólag személyesen aztán találkoztunk is.Még csak ismerkedés volt így beszélgettünk, sétáltunk.Utána is beszéltünk többször msn-en, és mikor összefutottunk.

Ma kezdtük el az egészségügyit a jogsihoz.Egyikőnk sem tudta hogy ott lesz a másik, nem került szóba.Én hamarabb érkeztem, magam ültem. Ő rá 5 percre megérkezett, köszönt az oktatónak, rámnézett majd leült tőlem távolabbra. Volt egy kávészünet, mindketten lementünk kávézni de nem egyszerre...nekem úgy tűnt mintha kerülne, megvárta hogy elmenjek az autómatától.Az oktatás végén pedig elviharzott. Nem túl messze lakunk egymástól mégis végig előttem ment gyorsan hogy utol se érhessem.

Meg akartam kérdezni mi a baja de úgy elrohant...

Hagyjam békén most? Kár foglalkozni vele, vagy most pont hogy keressem mi a baja?

Ő 20/F én 17/L

Előre is köszönöm.


2010. okt. 27. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bepánikolt :D
2010. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem számított rá, hogy ott lesz az a jófej szomszédcsaj, zavarba jött, és rohant haza, hogy új gyertyát gyújtson a neki állított oltáron, majd meztelenül, ősi dalokat kántálva kérjen az istenektől áldást a kapcsolatotokra.


Vagy sietett.

2010. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmi különös, lehet hogy egyszerűen rossz napja volt. Olyankor én is kerülöm az embereket, főleg azokat akiket nem akarok megbántani egy mogorva stílussal v ilyesmi. De másrészt feldobódhatott volna, ha tetszenél neki, vagy akarna tőled valamit, mert olyankor az ember próbál a lehető legelőnyösebben mutatkozni. Szóval elég semleges történetnek tűnik. 23/L
2010. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tuodom mi volt, de ö bejön neked ez tuti
2010. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez így van.

De felhívott az előbb és "csak" rossz kedve volt azért nem jött oda hogy ne hangoljon le.

De köszönöm a válaszokat.:)

2010. okt. 27. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!