Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sugar baby vagyok. Viszonyítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebiebihal kérdése:

Sugar baby vagyok. Viszonyítási alaphoz kérdezném, hasonló nőtársaim, ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Támogatói kapcsolatom alakult ki egy férfival. (Viszonylag nem régen…) Az érdekelne, hogy akinek már volt ebben tapasztalata, vagy csinálta, az milyen feltételekkel és mekkora összegért? Tehát, hogy nézett ki a kapcsolat?


Kérlek tabu nélkül írjatok, és ne felszínesen (pl. ha szép vagy sokat kereshetsz vele stb.) mert ez nem segít, hiszem már benne vagyok a dologban. Kifejezetten az anyagi rész érdekel, és hogy hányszor találkoztatok, voltak-e programok, vagy csak szexuális együttlétek.


(Ha esetleg leírnád, hogy k*rva vagyok és ez prostitúció, igen, tisztában vagyok vele, úgyhogy felesleges beszólnod. :))



márc. 23. 18:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
23%
Remélem, hogy nem igaz a kérdés.
márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
77%
Incel provokáció a kérdés, de adom.. :D
márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom.

De egy rosszlány 25 egy órára.

márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#4-es, nem kér anált, sem semmi olyat amire nem mondok igent. Egy olyan férfiről van szó, akit előtte már ismertem. Lényegében barátság extrákkal, csak az egyetem alatt kisegít…
márc. 23. 23:44
 15/36 A kérdező kommentje:
#10-es hasonlóan a fajtádhoz, mivel tele kommenteltétek a “nem vagy nő”, “erre vered a f***d” megjegyzésekkel az előző kérdésemet is, így nem, nem kaptam érdemileg elfogadható választ… Különben nem írtam volna ki megint…
márc. 23. 23:47
 16/36 A kérdező kommentje:
#11-es miért ne lenne igaz? :)
márc. 23. 23:48
 17/36 A kérdező kommentje:
#1es, arra, hogy férfiként ha van tapasztalatod mennyit fizettél és milyen jellegű kapcsolatért? Női oldalról pedig értelemszerűen ugyan erre…
márc. 23. 23:49
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

"Ha nő lennék és rendelkezésre kéne állnom amikor ő akarja az legalább egy teljes értékű havi kereset legyen, minimum 400 nettó."


Folyamatos non-stop klszültségben? Nagyon alá lőttél az árral.

Ennyi pénztért kinek érné meg? :) Arra nem elég, hogy tartsa a magas színvonalat a megjelenésében. :D


AMúgy nyilván előre megbeszélik, hogy mit akar a pasi, és a csajszi mit tud nyújtani, mit vállal. Nem rabszolgát vesz, akivel bármit megtehet, hanem egy szolgáltatást.

márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Engem az érdekel, hogy keresel mást is? :D
márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
32%

Nem éri meg!

Napi 2 vendéggel megkeresel 50 et és utána elmegy szépen haza a dolgára.

Sugar babyként meg azt akarja hogy úgy táncolj ahogy ő fütyül.

Szóval inkább ne!

márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!