Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ér valmit ez a laptop? kicsit...

Ér valmit ez a laptop? kicsit elkeseredtem, hogy megvettem. Youtube-on AnonimInc csatornáján mutatott be laptopokat, amik az enyémhez viszonyítva szinte csúcs kategóriásak hasonló árban.

Figyelt kérdés

Nekem egy Asus X540U laptopom van, 8 gb. ddr4 ram, 2 gb vga, 1 tb hdd, illetve 8. generációs i3 cpu. Nekem ezt már szervízben átalakították, ssd került a hdd helyére és a hdd átkerült a dvd író helyére. De ahogy AnonimInc is mondja a videóiban, ez olcsó kategóriás, műanyag házas gagyi laptop, vagy ha 2 oldalról fogva hajlítható a kijelző, akkor silány minőségű.


Nekem eddig nem volt vele semmi bajom, amire eddig kellett, elég volt, de valójában egy gagyi laptop lenne, mert csak 8 gb. ddr4 ram van benne és hogy műanyag házban van? nagyon nem értek a gépekhez, az adatokat tudom,de nincs viszonyítási lapon ahhoz mi az ami gagyi és mi a jó.


2021. okt. 17. 21:39
 1/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

"Nekem eddig nem volt vele semmi bajom, amire eddig kellett, elég volt"


Meg is válaszoltad. :)

2021. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy alsó kategóriás laptop, tény.

De ha neked minden igényedet kielégíti, akkor mi a francnak lamentálsz ezen?

2021. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tény, ez egy nagyon olcsó, belépőszintű, már kifutott laptop. Nyilván nem lehet összehasonlítani egy 200 ezres géppel sem, nem hogy egy 400 ezressel mondjuk.

Meg az is tény, hogy ha eddig neked megfelelt, akkor nem értem, mit problémázol ezen.

2021. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

#3 Hát... ahogy néztem, 200-ért nem sokkal jobbat kapsz :D

Eléggé elszálltak az árak.

2021. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tojd le. Ha neked tökéletes akkor használd.
2021. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


De ezt a gépet 2018-ban lehetett kapni utoljára, az akkori árakhoz nézd.

Amúgy igen, NAGYON elszálltak az árak! A kis Lenovo V330-asomat 2018-ban vettem 125 ezerért. Ma ugyanolyan teljesítményű gépet 150 alatt nem kapsz, de inkább 170.

2021. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyengébbek vannak 200-250 ezerért. Nekem egy kicsi banki gépem van, Windows 10-el, SSD, DDR3, 8 GB ram stb. 65 ezerért. Ez van, nem tehettem semmit, a másik elromlott és kellett egy gép. DE gyors és jó, ha nem is éppen Windows 11-re való. Az ráér néhány év múlva. Ezért ne keseregj.
2021. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom én az enyém kijelzőjét soha nem hajlitgattam. Működik tudja amit kell , igaz az enyémen gépelni nem lehet de különben jó azt kész
2021. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiányodon pszichológus tud segíteni. Erősen javaslom, mert szomorú életed lesz, ha mások vélményét többre értékeled, mint a saját tapasztalatod.
2021. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anoniminc csak egy kevés szakmai és műszaki hozzáértéssel bíró amatőr termékbemutató csatorna.

Megmutatja, hogy das ist termék, így néz ki, felsorolja a gyártó oldalán is olvasható paramétereket, elmondja a saját szubjektív véleményét mint felhasználó és azzal letudva.

Lehet, hogy amire ő azt mondja a szubjektív véleménye alapján hogy rossz, az neked mégis beválik és amire azt mondja, hogy nagyon jó, az sz4r.

2023. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!