Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha új kapcsolatnál a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új kapcsolatnál a másik csak STD teszt után lenne hajlandó szexelni veletek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok, ha akkor derülne ez ki, mikor már ideje lenne az első szexnek? Természetesen ő is elmenne ugyan olyan szűrésre.
márc. 9. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy tényleg ennyire nem megy a szövegértés neked, vagy direkt csúsztatsz\ködösítesz. Ezt írtad:


"rámondtad hogy csak üríteni lenne jó, csak azért mert idegenként elutasítaná"


Nem, nem ezért. És nem rámondtam, hanem egyértelműen RÁD mondtam, mert nem tűnsz túl okosnak.

márc. 10. 12:05
 62/71 A kérdező kommentje:
#60 Persze, hogy kölcsönösen. Írtam, hogy "Természetesen ő is elmenne ugyan olyan szűrésre."
márc. 10. 12:07
 63/71 anonim ***** válasza:
40%

#61 na legalább nem tagadod hogy tényleg a tied az a kérdés. Amúgy nem rám írtad ott, nem vagyok az első oldal válaszolói között.

Szerintem pedig pont azért vagy ilyen ideges mert nem vagyok buta, ahogy a többiek sem. Nem csoda hogy így kikeltél magadból.

márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Van gerincem, felvállalom a ha segg vagyok. A kikelés a ferdítéssel megalkotott rágalmad miatt volt.
márc. 10. 12:13
 65/71 anonim ***** válasza:

Nehéz ebbe belegondolni. Gondolom, hogy röghöz kötötten így gondolná. De sajnos nekem is vannak ilyen makacs dolgaim... Én röghöz kötötten gondolhatnám úgy, hogy nem lehetek beteg és használjunk óvszert. Ez átmehet végső összeveszésbe is. Helyzetfüggő, hogy az agyi járását el tudom-e fogadni. Függ ez attól is, hogy én mennyire lettem volna kalandokban és ő megbízik-e bennem. Tehát például biztos vagyok az egészségemben és ő mégis elvárja. Akkor én már úgy venném, hogy nem bízik bennem. Akkor részemről lapát.


Ha teljesen a saját életemet nézem: én immunbetegség miatt járok teljes elemzésre és abból be tudom mutatni az állapotomat. Rajta van alul, hogy STD negatív. Így nézve igazából ennyi. De szerintem fontosnak tartanám azt, hogy bízik-e bennem. Egyébként júniusban voltam utoljára vérvételen és párom július végén került vissza életembe. Ő pedig véradásra jár. Mind a ketten bíztunk egymásban és úgy vágtunk bele újra, egészségesek vagyunk tényleg.



35/F

márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem alap, hogy az ember amúgy is jár szűrővizsgálatra. Szörnyű ez az edukálatlanság, a legtöbb nemi betegséget nem csak szexel lehet elkapni.
márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
66, mostantól téged fognak szidni. Átvetted a stafétát. Amúgy én azt hiszem hétköznapi érintkezéssel igen-pici esélyünk van STD-t elkapni
márc. 10. 17:15
 68/71 anonim ***** válasza:
75%
Elmennék.
márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
#68 korod és nemed elárulod?
márc. 10. 20:07
 70/71 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne lehetne STD tesztet csinálni? Nem fáj.
márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!