Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha új kapcsolatnál a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új kapcsolatnál a másik csak STD teszt után lenne hajlandó szexelni veletek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok, ha akkor derülne ez ki, mikor már ideje lenne az első szexnek? Természetesen ő is elmenne ugyan olyan szűrésre.
márc. 9. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:

A tény az, amit lehet bizonyítani, minden kétséget kizáróan.


A terhesség ellen pedig jóval nagyobb biztonsággal véd (még a gyakorlatban is), mint a Szifilisz, HPV, vagy genitális herpesz ellen. Szóval ez egy fogamzásgátló eszköz, maradjunk ennyiben. Természetesen nem nyújt 100% védelmet még terhesség ellen sem.


Lehet hogy a makkgombát kivédi, de az nem is nemibetegség.

márc. 9. 17:42
 32/71 anonim ***** válasza:
31, ha erre tudsz valamit linkelni, azt megköszönöm, ez érdekel.
márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
Mármint pontosan mire is linkeljek?
márc. 9. 17:45
 34/71 anonim ***** válasza:
53%

Mikor szűz voltam, ugyanezt kaptam egy másik netes fórumon.


"Hiába vagy szűz, ott lappang benned a minden nemi betegség, a pestis, a TBC, lupusz, te mocsok kuurva."


Mindenki okosabb, mint az orvosok, akik konkrétan vizsgálnak. Legyen ennyi örömötök, ha a szombatot a gyakorival töltitek a párotok helyett.

márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
71%

"Mármint pontosan mire is linkeljek?"


Hogy jobban véd az óvszer a terhességtől, mint a nemi betegségektől. Erről eddig nem hallottam. De komolyan mondom, nem kötözködöm. A terhességi százalékokat nagyon vágom, mert bármi inkább lennék, mint terhes.

márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék. Végülis megértem ezt. Hetero nő vagyok.
márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Aki kérte a képet, annak itt van, tessék:


[link]

márc. 9. 18:12
 38/71 A kérdező kommentje:
Képet már... Linket akartam mondani. Szerepel egy kis táblázat a cikkben, képként. Sajnos azt nem tudtam közvetlenül linkelni
márc. 9. 18:13
 39/71 anonim ***** válasza:
53%
De kedves vagy! Köszönöm, ezt el is mentem, és átolvasom.
márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Úgy látom az ész és tájékozottság megint győzedelmeskedett az ostobasággal szemben. Pedig jelentős számbeli fölényben vannak a buta önérzetesek 😎
márc. 9. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!