Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy problémás vagyok pasi ügyileg.

Az a helyzet,hogy a srácok...csak megakarnak dugni.

Senki nem akar kapcsolatot...csak a testem.

Pedig nincs nagy mellem,nem vagyok egy bombanő....semmi ilyesmi.

Egyik nap egy srác...aki nem ismer...barátnőmnek mondta,hogy hűde megdugnának a haverjával...barátnőm mondta neki,hogy de először ismerjen meg stbstb és talán nem csak arra kellenék neki...a srác meg nem mondott rá semmit.És nem csak ő ilyen...

Mit csináljak,hogy a pasik ENGEM akarjanak megismerni?:/

(amúgy már volt pár kapcsolatom,de kb féléve semmi.)

14/L (ja....ez meg a másik...még csak 14 vagyok...-_-")


2010. okt. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán várj még egy kicsit a pasizással, mert annak az esélye, hogy ebben a korosztályban találsz egy olyan pasit, egyenlő a nullával. :)
2010. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezekkel ne törődj és ha egy kicsit gondolkozol akkor ebből hatalmas előnyt tudsz kovácsolni;)
2010. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korodbeli srácok éretlenek.
2010. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. a fiúk hülyék ez kész tény


2. én nem vok 14 de nézem a fiúkat nekem még nem mondtak hogy megdunának lehet változtatni kéne magadon kicsit ha úgyvan egy kis szempillaspírál meg halvány rúzs a suliba tanárnak nem tünik fel meg ilyenek próbááld elcsábítani



De írj emailt: havajnii@gmail.com

2010. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó...szerintem te nem igazán érted a kérdésem (:


Többieknek köszi.De ezek inkább idősebb fiúk...pl akit megemlítettem az 19 éves.Oké...azt még meg is értem,mert 5év korkülönbség,de az ilyen 16-17 évesek is ugyanígy.

Akkor hol keresgéljek?:/

2010. okt. 25. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!