Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy van csajod az arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy van csajod az arra való visszajelzés, hogy szociálisan és státuszban jól állsz?

Figyelt kérdés

Ha ezekben nem vagy jó akkor nincs csaj.

Ha jó vagy akkor van.

Tehát a csaj egy tükör, egy visszajelzés vagy akár egy jutalom azért, mert szociális értemben jól állsz?


febr. 11. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ekkora hülyeséget... Mondd ezt annak a rengeteg nyomorgó családnak.
febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végülis igen.

De én nem szeretnék ennek eleget tenni, családos embertől már megkaptam, hogy nem vagyok a társadalom számára értékes a jelenlegi értelemben. Valahol igaza lehet de ami nem megy azt nem kell erőltetni.

febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy csomó nyomoronc kapcsolat van függő emberek között. Nehogymar ok magas társadalmi státuszuak legyenek!
febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eszméletlen sokan gondolkoznak így, szóval tetszik vagy sem valamennyire igaz. De ettől még utolsó proli csicskaság ez a mentalitás.
febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Persze vannak tabuk amiről nem beszélünk nyilvánosan és jól leszólunk, kiröhögünk valakit ha ilyet mond, közben meg pont azt csináljuk amit mondott. :)


Ez is része a világnak, a képmutatás.

febr. 11. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Vicces amikor a morálisan selejt emberek kivetítik másokra a saját mocskukat. A te fejedben még csak nem is létezik annak a lehetősége, hogy valaki nem olyan proli mint te. Ha te ilyen vagy, akkor ugye mindenki más is, és csak titkoljuk.....

Ettől függetlenül hagyj ki engem ebből légyszi😃

febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban pont a két szélsőség létezik a szociális státusz és párkapcsolat tekintetében:


1. Valaki azért tartósan egyedülálló, mert szociálisan is a periférán van. Ez az ok szerintem főleg a férfiakra jellemző. Pl. egy közmunkás, félalkesszel még a betanított munkás, dagadt nő sem fog összeállni. Ezzel szemben egy munkanélküli csajra, ha nem bűnronda, simán rástartol pl. egy gyári munkás.


2. A másik véglet, amikor valaki egzisztenciálisan bőven az átlag felett áll, akkor megteheti azt, hogy nagyon válogat. Sőt, ha nagyobb csalódások érték, akkor azt is megteheti, hogy kivonul a piacról és egyedül önmegvalósít, max. néhány szexkapcsolatba megy bele, ha épp olyan kedve van. Ez főleg nőkre jellemző. Én is ismerek több ilyen nőt (átlag feletti kinézet, cégvezető, orvos, informatikus; mindnek legalább havi 1,5-2M nettó), de évek óta nem volt komoly kapcsolatuk és nem is akarnak.

Amúgy ez egybevág azzal a megfigyeléssel is, hogy minél magasabb egy nő végzettsége, annál kevesebb gyereke lesz. És világszinten is, minden országban fordított korreláció áll fent a nők edukáltsága és a születésszámok között, míg a férfiak végzettsége és születésszámok között nincs ilyen összefüggés.


+1: hasonlóan alacsony státuszúak között pedig kifejezetten gyakori a párkapcsolat, mert pl. csak 2 fizuból tudnak egy albérletet kifizetni (és így elköltözni otthonról), valamint nekik a CSOK és babaváró jelentette tízmilliók már mesés vagyonnak számítanak. Az már más kérdés, hogy ezek a kapcsolatok kölcsönös (anyagi) függésen és nem a vonzalmon alapulnak. Ezekből lesznek a tipikus proli házasságok, amikor a nő behízott házisárkány, a férfi pedig kocsmába menekülő alkesz lesz, akiknél a hétvégi hangos veszekedés mindennapos szórakozást jelent a panellakók számára...

febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!