Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Nők pont úgy jók ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Nők pont úgy jók ahogy vannak" de "Férfiaknak fel kell nőniük és jobbá kell válniuk" látásmód miért alakult ki?

Figyelt kérdés
jan. 27. 13:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkinek jobbá kell válnia. Én azt tapasztaltam életem során, hogy a nők inkább rájönnek erre maguktól. Tehát őket nem kell noszogatni. De senki nem jó úgy, ahogy van.
jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
90%

31


Hát nem jól látod szerintem. Olyan nincs, hogy inkább a nők jönnek rá xy dologra, és akkor ők változnak. Nem. A nőkre is igaz, és a férfiakra is. Egyik sem hibátlan.

jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

27

Én is pont arra akartam rávilágítani, hogy nem a férr

fiak hibája minden, mert egyszerűen nem lehet ilyen általános kifejezéseket tenni, szerintem eleve nem nekem akartál válaszolni, vagy elbeszéltünk egymás mellett.

Egyes emberek vannak, hibákkal, ezen lehet hosszútávon változtatni, ha pl. magolás helyett inkább a racionális gondolkodásra lennének tanítva az emberek, de ugyebár nem ez történik. Túl sokan "vitáznak" érzelmi alapon, általánosítgatva

jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
93%

Kell a nőknek is jobbá, okosabbá válni ugyanúgy, mint a férfiaknak. Nagyon sok nő azt hiszi magáról, hogy már elérte azt a szintet aztán jön a hidegzuhany mondjuk akkor amikor újra olyan férfival élt együtt, akivel nem kellett volna. Viszont ez férfiakra ugyanúgy érvényes! Ráadásul a rossz tapasztalat szükséges a tanuláshoz. Az embernek el kell buknia párszor és felállnia is. Ott a baj, hogy sokan ott maradnak a képzeletbeli padlón és képtelenek elindulni célravezetőbb úton a boldogság felé. Gyakori szituáció, hogy a nő túl sokat vár el míg a férfi túl igénytelen. A nőknek irreális elvárásai vannak amit még ők sem tudnak megugrani és a férfiaknak meg kimerül alap dolgokban a társkeresés.

Úgyhogy a szélsőséges gondolkodás egyik nemet nézve sem ideális...

jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az is baromi probléma amikor elmúlik a szerelem, mert azt hitték soha nem fog, vagy elég az, hogy programokat csinálnak, feldobják a szexuális életet pedig sűrűn előfordul, hogy se a kompromisszum, se a szex, se a kirándulás, romantika nem menti meg a kapcsolatot. Szerintem nagy hiba, hogy a nők örök szerelemben hisznek egy páran, túl romantikusak és amikor arcon vágja a valóság, hogy minden hiábavaló volt akkor újra pillangókat, bizsergést akar és a vele együtt élő férfi nem tudja neki azt megadni. Olyankor jön az, hogy a kísértés, a harmadik személy befigyel és mindenki eldönti, hogy az a fontosabb vagy a szeretet, biztonság. Természetesen ez férfiakkal is előfordul szintén.

Másik dolog, hogy mivel olyan világban élünk amiben sok minden, mindenki könnyen, gyorsan elérhető így méginkább a csábítás köztünk van.

Másrészt az emberek egy része könnyen feladja a kapcsolatot, nem is harcol érte pontosan a nagy választék miatt.

Úgyhogy több személyiség, különböző élethelyzetek, vagy maga az ember aktuális állapota is közreműködik a társkeresésben, párkapcsolatokban.

jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
62%
Mert ÁLTALÁNOSSÁGBAN több nő van, aki érett, és felnőtt egy kapcsolathoz, mint férfi.
jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

36

Mi alapján mondod?

jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
55%
#37 tapasztalat alapján. Mondom férfiként.
jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nő szerelmet keresgél, van egy idealizált képe, vagy tudja, hogy a hasonló értékrend, közös cél fontos még nem egyenlő azzal, hogy felnőtt egy kapcsolathoz HA igazából naiv és bántalmazó kapcsolathoz van "szerencséje" merthát a nárci férfi love-bombingolja és későn lép ki belőle...
jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"A nőkre is igaz, és a férfiakra is. Egyik sem hibátlan."


Nem is mondom, hogy bárki hibátlan. Az, hogy politikai korrektség miatt nem lehet mondani, hogy az egyik nem valamiben jog, elég gáz.

jan. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!