Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy bizonyíték az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bizonyíték az incelek álláspontja mellett?

Figyelt kérdés

[link]


A blackpillt szokás zsigerből leszólni, kritizálni. De ha elfogulatlanok vagyunk akkor sok igazság van benne?


Például ezen tanulmány szerint a vonzó külső és mentális egészség között komoly korreláció van. A szebb külsejű embereknek magasabb az önértékelése, kevesebb mentális problémával küszködnek, kevesebb szorongást tapasztalnak (nyugodtabbak), és jobb szociális státuszban érzik magukat.


A blackpill alapján, a külső determinál nagyon sokmindent az ember életében, többek között azokat amelyek a tanulmányban is említést kapnak.


Tehát a tudományos tanulmányok alátámasztják a balckpillt?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért nem?


jan. 7. 10:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
8%
#10 Én nagyon sokáig próbálkoztam, de soha életemben egyetlen lánynak sem tetszettem, mert undorítóan nézek ki. Mondjuk én tényleg extrém csúnya vagyok.
jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%

#11 Tehát nem folytatsz aktív párkeresést. Tehát saját magadat cáfolod meg.


Amúgy most látom, te voltál az az említett másik balek, fogadjunk... vagy csak kérdezőnek a másik profilja, ki tudja. 🤷‍♂️

jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%
#12 Tehát nagyon sokáig folytattam aktív párkeresést, tehát pont hogy alátámasztottam magamat. Ez az egy profilom van.
jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

#13 Múlt idő. Az aktív attól aktív, hogy folyamatos. Ha befejezted, akkor nem folyamatos, nem aktív.


Amúgy a probléma az, hogy az ilyen emberek még azzal sem igazán vannak tisztában, hogy mit jelent a párkeresés valójában. Az nem párkeresés, hogy odaírod egy lány 5 éves facebook képéhez, hogy "teccő", ahogy az sem, hogy a boltban köszönsz a kasszásnak mikor belépsz a boltba. Sokan azt hiszik, hogy bármilyen és akármilyen interakció már ahhoz vezet, hogy valakivel egymásra találjanak és kvázi a nagy büdös semmitől várják a reményt.

jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
#14 Az én esetemben nem erről volt szó, hanem normális párkeresésről.
jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

13


Hagyd, úgysem fogod tudni megértetni velük. Nem illik a világképükbe az, hogy bizony nem mindent kapunk meg amire vágyunk.

jan. 7. 13:16
 17/39 anonim ***** válasza:
83%
Amire csak vágyunk, azt nem is kapjuk meg, nyilván. Azért tenni is kell. És igen, van, hogy akkor sem jön össze. De legalább az esélye megvan. Ha csak hisztizel és nem teszel semmit, akkor még az sincs meg, és akkor tényleg determinált a lúzerség. Csak ugye te vagy az aki azzá determinálod saját magad.
jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

17


De leírta, hogy sokat tett érte.

Akkor mit akarsz még?

jan. 7. 13:28
 19/39 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem érte el, akkor vagy nem tett eleget, vagy nem csinálta jól, amit csinált.
jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
8%
#19 Könnyű úgy osztani az észt, hogy normálisan nézel ki.
jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!