Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az igaz?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel 3év 8hónapig együtt voltunk.Nagyon szerettük egymást, az én részemről még mindig van szerelem.Fél éve vége.Nagyon hiányzik.Kimondhatatlanul.:(

Ő volt nekem az első.

Viszont neki, kb 4hónapja van egy barátnője, egy roma csaj.

Az egyik azt mondja hogy nem szereti azt a csajt, és biztos engem szeret, a másik meg mikor látja őket akkor meg nyalják falják egymást.Na akkor vajon még szerethet vagy ez kizárt?


2010. okt. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni,ismerkedj,és ne vágyjál más barátjára, akkor sem, ha régen a Te barátod volt.Mert ott van az a ronda szócska,hogy volt.
2010. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriszti83 ***** válasza:
Ha igazán szeretne, nem lenne együtt 4 hónapja azzal a csajjal, hanem lépne, jelezne feléd.
2010. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél éve vége.Nagyon hiányzik.Kimondhatatlanul... és megérdemli ? Mert ha már egy cigány csaj is jó neki te utánad akkor én nem nagyon lógatnám a burám miatta... Szép volt, jó volt ,el kell engedni ...
2010. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!