Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Baráti társaságban történt,meg nyáron. A társaságban van egy pár, a ferfi tagja nagyon kövér. Strandon voltunk, és a társaság másik két noi tagja elkezdett cigizni egy kövér pasit, hogy milyen undorító, ralog a hasa a furdonadragjara, meg ilyenek. Bennem jött föl az ideg, hogy mekkora bunkók, hogy nyilvánosan ilyeneket mondanak, mikor a csaj, akinek a pasija kövér,szintén hallotta. De otlathatoan nem zavarta, nem vette magára. Elgondolkodtam, hogy én ilyen helyzetben nagyon megaláztatás éreztem volna magam a pasim miatt. Bennem van a hiba?

jan. 1. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én azt hogy Boldog új évet!
jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ez most hogy merült fel neked január elsején?:D


És... miért kéne megalázónak érezned azt, ha két ember cikiz egy harmadikat és egyiknek sem tartozol semivel?

Természetesen a bodyshaming nem szép dolog. De nem azért kell negatívan megítélni, mert a párodat is érintheti, hanem azért, mert baromi toxikus szokás, semmire sem jó. Nyugodtan jelezhetted volna nekik, hogy nem kóser amit cisnálnak és nem az akárki pasija miatt, hanem az épp aktulisan megszólt idegen miatt. Miért nem tetted? Miért vártál fél évet, hogy kiírj róla egy kérdést ahelyett, hogy az adott emberekkel beszéltél volna erről?

jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én akkor éreztem volna megaláztatás magam, ha az én pasim lett volna a kövér srác. Így nem érdekelt. Fogalmam sincs, miért most jutott eszembe.
jan. 1. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Toronyban minden rendben?
jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aludj még! Megártott a pezsi!
jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem kovér pasim lenne (picit van rajta folosleg, volt több is, de sosem zavart) akkor esetleg oda mondtam volna hogy higgyétek el ha valakit igazán szerettek nem gondoltok rá undorítóként. Valaki biztos őt is szereti és az a lényeg.
jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha rajtad kívül ezt senki sem fogta fel sértésnek, akkor valszeg csak te vagy nagyon érzékeny. Nem minden csipkelődés rosszindulatú, van hogy siman baráti. Tekintve hogy a nő amúgy nem veti meg a kövéreket (ilyen a párja is) feltehető hogy nem volt benne tényleges rosszindulat.


Az a kövér férfi akinek beszóltak kikérte magának legalább, vagy csak te ragadtál le ennél fel évre?

jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-csak én, a kövér pasi meg se hallotta. Igen,asszem én vagyok túlérzékeny. Én ezen szerintem egy életre megsértődtem volna.
jan. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!