Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzó vagyok és ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzó vagyok és ezzel kapcsolatban nyíltan említek valamit, akkor a legtöbbeknek rossz érzéseik lesznek, rossz néven veszik és csak dicsekvésnek látják? Az a durva főleg férfiak

Figyelt kérdés

Lehet itt is ez fog történni most, de mindegy, hátha nem. Főleg ez, hogy rossz érzéseik lesznek magukkal kapcsolatban és betámadnak valami kamu dologgal, hogy dicsekvés, felszínesség, stb, és nem lehet erről objektíven, tényszerűen, értelmesen beszélni. Szóval nagyon magas vagyok, sok csinos nő szerint is jóképű, helyes, plusz még a koromhoz képest nagyon fiatalnak is nézek ki. Ezeket megkapom heti szinten másoktól anélkül, hogy én felhoznám a témát. Nyilván én ebbe születtem és nem ismerek más életet, de azért van empátiám és felfogom, hogy különböző embereknek különböző külső tulajdonságaik és ezáltal különböző élettapasztalataik vannak, de drasztikus módon. Szerintem a legtöbb ember sem hülye és pláne bizonyos kor után rájön, hogy a kinézet nagyon is fontos, de nem csak a romantikus/szexuális életben, hanem egy szép embert valahol az élet minden területén jobban kezelnek, míg egy csúnyát akár sajnos rosszul is. Erről persze senki nem tehet saját maga, mert ilyennek születtünk, plusz a más emberek agya így van bekötve, szóval így működik a világ, ez van. Aztán még persze léteznek a kinézeten kívül más dolgok is, nem azt mondom, hogy nem, de azért ez sokkal jobban számít az életben, mint a legtöbb embernek kényelmes beismerni. Ettől függetlenül mivel egy közvetlen és őszinte ember vagyok én simán elmondom ezt pl. ha felmerül kollégák előtt is, haverok, ismerősök előtt is. Mármint legtöbbször csak apróbb dolgokat, amik ehhez köthetőek, pl. rám hajtott a csinos fiatal ruhatáros lány, vagy rám írt egy helyes csaj, akivel több éve hookupoltunk, hogy mi van velem (=megint szexelni akarna, vagy többet). A másik pedig csak néz, mert ő meg nemhogy ma vagy tegnap, hanem még soha az életben nem élt át ilyeneket. Vagy amikor ez felmerül beszélgetéskor, hogy a nőknek csak a pénz számít. Akkor én szoktam mondani, hogy rohadtul nem, max. csak egyes nőknek és csak akkor, ha nem tetszel nekik igazán. A másik meg csak mérges lesz, mert ő egész életében ezt látta és akkor azt érzi, hogy sosem tetszett igazán egy nőnek sem és megboly(j?)gatom azt a kis világképét, hogy minden nő pénzéhes minden férfival szemben. Most erről én tehetek, hogy ez nem igaz?


Van egy szintén nagyon jóképű barátom, akivel gyerekkorom óta ismerjük egymást és vele tudok ezekről beszélni anélkül, hogy ő ezeken megsértődne, rossz érzésekkel töltené el vagy csak dicsekvésnek venné az egészet. Előtte nem érzem, hogy meg kell játszanom magam, vagy hogy kicsinyítenem kellene ezeket a dolgokat (hogy mégsem olyan jó nekem, mint amilyen), mert neki is hasonló tapasztalatai vannak, de kb. ennyi, azt érzem mással nem tudok erről beszélni. Még talán a húgommal, vagy néha nőkkel. Ez azért zavar valahol, mert ez a mindennapok elég nagy része és ebben kevesekkel találom meg a közös hangot, vagy kevés ember előtt tudom magamat adni vagy megnyílni. Ilyen dolgokról, hogy mi volt a Sztárboxban vagy hogy mi volt az ebéd, pedig nem vagyok képes órákig beszélgetni.


2023. dec. 16. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De neked a(z állítólagosan előnyös) külsőd az identitásod része amúgy, kérdező?
2023. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját jóképsűséged dícsérete semmivel semm mélyebb téma, mint a SZtárbox vagy a vasárnaoi ebéd-
2023. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt amit előadtál egy erősen nárcisztikus öndicsőítő kiselőadás. Nem csodálom, ha belekötnek.
2023. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell dicsekedni, ennyi.
2023. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint ha olyan értékes lennél az jutna eszembe, hogy akkor most mihez kezdjek nem leszel jobb férfi a szememben mert legalább optimális a külsöd
2023. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu...én igazából nagyon jól kinéző embernek tartom magam (direkt nem írok nemet) és a legtöbben annak tartanak. Mégsem jut eszembe soha ezzel "dicsekedni" másoknak, mert nem ez az egyetlen erényem.


Nyilván fontos a kinézet, senki nem mondta, hogy nem. És itthon a tükörben elégedetten szoktam a reggeli indulás előtt megnézni magam, de nem vagyok akkora egoista állat, hogy a boltok kirakataiban vagy minden visszatükröződő tárgyban magamat csodáljam. :D


El sem tudok képzelni egy olyan beszélgetést aminek az a fő témája, hogy mennyire jó pasi/csaj vagyok és veregessük egymás vállát valamelyik közeli baráttal vagy barátnővel.


Te mit akarsz kompenzálni a nagy egóddal? 🤔

2023. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha olyanoknak mesélsz a csajozós sikereidről és a külsőd adta előnyökről, aki nem tapasztal hasonlókat, abból rossz érzést fog kiváltani és valószínűleg úgy fogja gondolni, hogy te csak dicsekedni akarsz és így nem is leszel számára szimpatikus. Gondolj bele, ez kicsit olyan, mintha két kollégád arról beszélne, hogy hónap végén milyen nehezen jönnek ki és olcsó recepteket ajánlanának egymásnak, mire te elmeséled nekik, hogy te se tudod mi legyen hétvégén a menü, már unod a homárt. Nyilván nem fog jó érzéseket kelteni bennük.

Nagyon egyszerű a megoldás, ezt a témát hagyd meg azoknak, akikről tudod, hogy nem fogja zavarni őket. Annyi más téma van, nem csak a külsődről meg a sztárboxról lehet beszélgetni. Nyilván nem azt mondom, hogy ha felmerül pl. párkapcsolati téma, akkor te egy mondatot se mondj, de nem kell hosszan sztorizgatni a sikereidről ha közben tudod, hogy a többeiknek nem értékelnék.

2023. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja te vagy az a válaszoló aki mindig minden kbaszott válaszát azzal kezdi hogy "én jóképű és magas vagyok..."?


Amúgy nekem mindegy, igazából el is hiszem, most egy anonim fórumon bármit le lehet írni meg az ellenkezőjét is. Inkább csak tudod olyan ez hogy vannak olyan dolgok amiket ha mások mondanak rólunk az király, de ha magunkra mondjuk (főleg állandóan) akkor elég kínos.


Én úgy gondolom hogy beszéljenek a tetteink meg amiket elérünk és ne magunkat dicsérjük. De sok ember meg szereti a saját faxát szopni, nyilván ez is ízlés dolga.


Nekem a legjobb külsejű barátaim nyilván tudják ezt magukról de kb sosem mondják így magukról ahogy te szoktad. Ahogy a szakmai eredményeiket sem emlegetik maguktol csak ha kérdezik őket.


A nőügyek felhozásáról meg abszolút azt gondolom hogy úriember nem csinálja. Nem hozom fel ezeket ha kérdésként felmerül max röviden beszélek róla részletek nélkül. Egyébként szerintem nem elegáns. De ez tényleg ízlésfüggő.

2023. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokat írtál a saját ajnározásodról meg nagy semmiről. Ez igen! Ne léhy azért blogíró. Nem válnál be
2023. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!