Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek mondtak már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek mondtak már ilyet? Hogy "nem kell aggódnod a jövőbeni szerelmed miatt, éppen dugják valahol"?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk nőkről egyik munkatársammal, és a fentebbi mondat hagyta el a száját.


A gond csak az, hogy nekem jelenleg tetszik ugyanazon a munkahelyen egy lány, ismerkedünk épp, és most elgondolkodtam ezen, hogy lényegében igaza van, de ez kib*szottul szarul esik nekem. Azóta fenntartásokkal kezelem a leányzót, de neki nem szóltam erről semmit, nem akarom megbántani, de ez most itt motoszkál a fejemben.


Illetve, nektek nem jutott ez még az eszetekbe? Hogy aki most a gyereketek (ha van) anyja, azt előttetek más is... tudjátok. Azért mégis kellemetlen és sz*r érzés, hogy a lány, akit csókolgatok, más már csókolt, akivel lefeküdtem, azzal más is. Nekem ez idegen érzés.


Hogy vagytok vele? Hogy tudtok túllépni ezen, HA egyáltalán elgondolkodtatok ezen valaha is?



2023. szept. 23. 18:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Min? Hogy nem szűz a lány, aki tetszik?
2023. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%

Normális embernek ez nem esik szarul. De beteg vagy te is meg a haverkád is. Nem gondolsz a szexualitásra normális dologként.


Szűz vagy még? Azok akadnak fenn ennyire a dolgokon.

2023. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Benned maradt a gyerek a rossz neveltetésed vagy környezeted miatt. A kisgyerekek hiszik azt hogy övék a világ, nekik jár minden stb.
2023. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem "dugják" a nőket, hanem azok a nők is dugni akarnak, és élvezik a szexet.
2023. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Te talán szűz vagy?
2023. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok. De attól még zavarhat, nem? :/
2023. szept. 23. 18:30
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Nőj fel.
2023. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a csaj is akadjon ki, hogy a te farkad más p*nájában járt előtte?
2023. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Zavarhat, ha nem vagy normális.
2023. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Húú... Azért nem kíméltek. :D Oké, hát azért remélem normális vagyok. De lehet igazatok van.
2023. szept. 23. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!