Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek mondtak már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek mondtak már ilyet? Hogy "nem kell aggódnod a jövőbeni szerelmed miatt, éppen dugják valahol"?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk nőkről egyik munkatársammal, és a fentebbi mondat hagyta el a száját.


A gond csak az, hogy nekem jelenleg tetszik ugyanazon a munkahelyen egy lány, ismerkedünk épp, és most elgondolkodtam ezen, hogy lényegében igaza van, de ez kib*szottul szarul esik nekem. Azóta fenntartásokkal kezelem a leányzót, de neki nem szóltam erről semmit, nem akarom megbántani, de ez most itt motoszkál a fejemben.


Illetve, nektek nem jutott ez még az eszetekbe? Hogy aki most a gyereketek (ha van) anyja, azt előttetek más is... tudjátok. Azért mégis kellemetlen és sz*r érzés, hogy a lány, akit csókolgatok, más már csókolt, akivel lefeküdtem, azzal más is. Nekem ez idegen érzés.


Hogy vagytok vele? Hogy tudtok túllépni ezen, HA egyáltalán elgondolkodtatok ezen valaha is?



2023. szept. 23. 18:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
És milyen előéletet képzeltél el életed nőjének, előtted? Ha olyan előélete van amiben sosem volt szex, akkor meg az a bajod hogy traumatizált. Pl depressziós vagy fizikailag tönkrement a sok munkától, rossz életkörülményektől. Miért baj ha a nőd időnként viszonylag jól érezte magát előtted, viszonylag boldognak mondható élete volt? Beteg ember aki szenvedtetni akarja a párját.
2023. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura, hogy egy keserű, dühös kolléga szavára ennyire adsz.
2023. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Ne tavasszal olyan eljárásokat, amit te sem tudsz teljesíteni.
2023. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj, ha jól érzi magát? Ne forgasd ki.
2023. szept. 23. 18:47
 15/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz, hogy mérges vagyok a munkatársamra, mert nem "felnyitotta a szemem", hanem beültette a bogarat a fülembe, annak ellenére, hogy tudtam a lányról, hogy nem szűz, nyilván. De ezzel elgondolkodtatott, és bárcsak ne mondott volna ilyet ez a f*sz....
2023. szept. 23. 18:54
 16/38 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert közölte a nyilvánvalót, még nem fasz.
2023. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
44%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Nem mondták, de nem is fogják. Azonban a mai világban csak használt társat tud/tudna a zember találni magának mindkét nemre vonatkozóan, így igen reálisan találó e kifejezés:).

2023. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Tényleg, ha már itt tartunk. Szerintetek melyik az a kor, amely felett már az, hogy szűz lányt találj, annak az esélye konvergál a nullához?
2023. szept. 23. 19:19
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
19-20 és ezzel nincs semmi probléma
2023. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
19-20, igen.
2023. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!