Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek mondtak már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek mondtak már ilyet? Hogy "nem kell aggódnod a jövőbeni szerelmed miatt, éppen dugják valahol"?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk nőkről egyik munkatársammal, és a fentebbi mondat hagyta el a száját.


A gond csak az, hogy nekem jelenleg tetszik ugyanazon a munkahelyen egy lány, ismerkedünk épp, és most elgondolkodtam ezen, hogy lényegében igaza van, de ez kib*szottul szarul esik nekem. Azóta fenntartásokkal kezelem a leányzót, de neki nem szóltam erről semmit, nem akarom megbántani, de ez most itt motoszkál a fejemben.


Illetve, nektek nem jutott ez még az eszetekbe? Hogy aki most a gyereketek (ha van) anyja, azt előttetek más is... tudjátok. Azért mégis kellemetlen és sz*r érzés, hogy a lány, akit csókolgatok, más már csókolt, akivel lefeküdtem, azzal más is. Nekem ez idegen érzés.


Hogy vagytok vele? Hogy tudtok túllépni ezen, HA egyáltalán elgondolkodtatok ezen valaha is?



2023. szept. 23. 18:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ilyen beszólásért sokan simán pofánvágnák a kollégát meggondolatlanul, igaz ez munkahelyen kifejezetten necces.
2023. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ha pofanvagni nem is kell, de helyre lehet tenni, hogy ne bunkozzon esetleg.
2023. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
69%

20+ éves lánynál már jó nagy baj van vele, ha szűz. Trauma/nemi erőszak/szörnyű gyerekkor/bántalmazták stb

Vagy nincs vágya(aszex) vagy fél (már) a férfiaktól. Feltételezem egyik esetben se feküdne le veled. Mai világban már nagyon ritka a házasságig várás és csak azok csinálják akik annyira vallásosak, hogy úgysem kellenének neked.

2023. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, a munkatarsadat kellett volna helyretenni, amiért ilyen tiszteletlenül beszél a lányról, akivel ismerkedsz. Ha férfi lennél, ezt tetted volna. De te csak egy könnyen elbizonytalanithato kisfiú vagy, aki mindig azt gondolja, amit épp hall és nincs semmi belső tartasa.
2023. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Valamilyen szinten igazad van, de van ráció abban, amit mondott (ettől függetlenül persze egy f*sz), ugyanakkor benned is megrendülne valami, ha ez a te párodról derül ki, hogy pl:. nem 5 fiúval volt együtt, hanem 50-el.

Azt gondolom, hogy azért ez nem mindegy, és persze, nem is kell szóba se hozni, hogy 20 fölött szűznek lenni nem pont egészséges. Jobb nem szűznek lenni, mint szűznek lenni ebben a korban. De azért látjuk a különbséget, azért rálátunk arra, hogy mi a különbség aközött, hogy egy 20 éves lány 2 fiúval volt együtt szexuálisan, és aközött, hogy egy másik 20 éves lány már túl van 15-20 pasin is!


Nem örülnél te se az utóbbinak.

2023. szept. 24. 16:03
 36/38 anonim ***** válasza:
Miért, a csajnak 50+ pasija volt előtted?
2023. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Dehogy!


Ezt most csak általánosságban írtam, nem a kérdésben szereplő lányról van szó.

2023. szept. 24. 17:56
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mucuka, és te hány nővel voltál együtt? Illetve mennyivel lennél, ha csak rajtad múlna?
2023. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!