Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerelmes a 4,5 éves Kisfiam....

Szerelmes a 4,5 éves Kisfiam. Kell aggódnom ez miatt?

Figyelt kérdés
Nem reagáló azért tul ezt a dolgot. Gyerek dolog. Mondogatta már, hogy tetszik neki egy kislány. De nem gondoltam, hogy Ennyire komoly a dolog. Ma ott voltunk az oviban a Férjem is. A fiam meglátta a kislányt talpig levörösödött és Közölte , hogy itt a szerelme!! Odarohant adott neki egy nagy puszit. A fiam akar vele puszilozni de a kislány kéreti magát, nem akar annyira. 😊 kell ezzel a dologgal valamit kezdenem? Lesz ebből valami baja a fiamnak? Apja sem én sem vagyunk Ennyire szerelmes típusok. Ezért is lepődtünk meg nagyon. 😊

2016. okt. 27. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

nem igazán értem mit akarnál ezzel a dologgal kezdeni..?és milyen baja lenne ebből?

10 évvel később már lehet lesz aggódni valód..-de most még korai..

2016. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez de aranyooos :DD

Szerintem ne szóljatok neki ez miatt. Ennyi idős koromban engem kigúnyolt az egész család, szüleim, testvéreim. Úgy néztek rám mint egy torz szülöttre. Tesóim által inkább csak kötöszködés mert a legfiatalabb vagyok.

Azóta is bennem van a seb, hogy ha lány dolog van, akkor inkább titkolózok, vagy lelkiismeret furdalásom van CSAK azért mert váltottam pár szót egy lánnyal.

És tök cikinek tartom még be is vallani ha valaki tetszik, plusz még semmi önbizalmam.

Szerintem hagyjátok a fiatokra, ne szóljatok az ég világon semmit :)

2016. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, és ne szólj neki semmit! Ez olyan aranyos:)
2016. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan miért kellen aggódni? Inkább örülnék, hogy kislányba szerelmes - bár ellenkező esetben is csak az aggasztana, hogy esetleg nehezebb élete lesz. A férjeddel azért csak "szerelmes" típusok vagytok ti is, ha van egy közös fiatok, nem?


HOgy a lány húzódozott: nagyon helyes, egy kislány hadd kéresse magát :) Tök egészséges dolog az egész és nagyon aranyos.


Örüljél, örökítsd meg jól az emlékeidben ezt, hogy később majd elmesélhesd neki.

2016. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért én rászólnék, ha a kislány nagyon húzódozik, hogy hagyja békén.

NEM aranyos meg cuki, hanem OKKAL megy arrébb, és ilyenkor illik szólni - akár fiúcska, akár lányka a "lerohanó" fél.


Én csoportban is volt hasonló szitu, ott a kislány puszilt, a kisfiú húzódozott, a szülők meg mosolyogtak, hogy milyen édes. Aztán a kissrác egyszer megunta, és teljes erőből ellökte a csajszit - jogosan.

2016. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel semmi baj, de arról azért beszélgess vele egy kicsit, hogy senkit nem szabad megpuszilni, megölelni a beleegyezése nélkül. Legyen úriember, vigyen neki virágot, abból nem lehet baj. :)
2016. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Aha tényleg biztos jogos fellökni valakit a pusziért. VAGY: akár szólni is lehet neki, hogy légyszi ne puszilgass.
2016. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vlaszokat! Kedves első! Azért csak van ennek a "szerelemnek" valani jelentősége! A válaszokbol is ez jön le.

Ma állitolag elcsattant az első csók! Az óvónéni le is fotozta őket! Mert olyan szép pár! 😊

Nem tudom mi lesz ebből. De ezekre már javában fog emlékezni felnőtt korában .

A nem vagyunk szerelmes típust ugy értem , hogy ilyenkor még nemigazán volt eszünkbe ilyesmi. Viszont az én tesómnak és a Férjem tesójának is volt az oviban szerelme! 😊

2016. okt. 27. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk akkora a szerelem a kis Rómeóm a szerelmének adta az uzsira kapott tejszeletett :)

Sosem gondoltam volna, hogy ez lesz, de olyan cukik. Itt a kislány is szerelmes, sokszor játszanak együtt, hétvégén vannak közös programok is.

2016. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!