Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5,5 éves sokat fájlalja a...

5,5 éves sokat fájlalja a lábát, kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Kb 1-1.5 éve kezdődött és úgy kb havonta 2 havonta szokta mondani legfőképp este lefekvéskor hogy fájlalja a lábát.Mikor kérdezem hol fáj neki,vagy asípcsontját vagy a combját mutatja!Lehet ől vagy megérzi az időjárásváltozást??Lehet egy kicsit túlaggódónak tűnök de 1x olvastam,hogy a gyakori lábfájás tünete a leukémiának...

#uzdj
2015. nov. 28. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem növekedési fájdalom?
2015. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is arra tippelnék,de az normális,hogy szinte minden hónapban legalább 1-2 este?
2015. nov. 28. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fajt kiskoromban, és még most is szokott. Csak mikor sokat ülök, vagy elfáradtam. Lehet ő is elfáradt aznap.
2015. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én aggódnék, mert egyik barátunknál izületi beteg a kislány. Biológiai terápiára kell hordaniuk, hogy ne legyen mindig gyulladt a lába és csak 4 éves. 3 évesen derült ki nekik, hogy sántít, mutatja, hogy fáj a lába st.

Én ha rendszeres fájdalmat jelezne a gyerekem, mennék inkább orvoshoz :/

2015. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*6 éves, elírtam
2015. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján növekedési fájdalomnak tűnik. Nekem gyerekkoromban gyakran volt, és még most felnőttként is néha érzem. Ha szinte csak késő délután és este jelentkezik, illetve mindkét lábban, vagy felváltva, és reggelre elmúlik, akkor valószínű nincs baj. Ha reggel is és nappal is fáj neki, vagy konkrétan csak az egyik lába, akkor mielőbb menjetek dokihoz, szerintem.
2015. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj miota az eszem tudom faj igy....es evekig nem tudtam mitol...aztan vizsgaidoszak alatt rajottem...a stressztol...nyilvan 5,5 evesnel ez hihetetlen de vilagosan emlekszem h nagyon pici korom ota fajt - stressz persze akkor a sajat kis koromnak megfelelo ertelemben ert pl ovodai fellepes elotti izgalom vagy a suli stb

talan ez lehet a hatterben. figyeld a front jelenteseket amikor mondja h faj meg ird le mi tortent vele aznap vezess naplot.

esrtleg ortopedushoz is elviheted lehet h ludtalpas

2015. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!