Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom csúnyán beszél az anyjával, az rossz előjel?

Figyelt kérdés
Telefonáltunk egymással, és az anyja a háttérben mondott valamit, amire a barátom azt mondta olyan csúnya hangnemben, hogy hallgasson már.
2023. okt. 18. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Az az..
2023. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Így van, ahogy az anyjával beszél, úgy fog veled is, csak idő kérdése.

Olyan nincs, hogy valaki csak pár rokonával beszél tiszteletlenül, másokkal pedig nem. A jelleme előbb-utóbb mindenki felé ki fog ütközni.

2023. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Tapasztalat
2023. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szomszéd mindenféle mocskos qrvának lehordja az anyját, ide lehet hallani ahogy ordít rá és képzeld el a volt nőjét verte és mostanit is!

Az ex nője vissza akarja magát könyörögni, tudom mert dicsekedett az anyja vele. Az anyja is nem normális, a fia is meg a két liba is. XD


Ha van eszed menekülsz!

2023. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikor az anyukája egyszer akart velem beszélni, akkor is azt mondta neki, hogy hagyjon engem békén, pedig kedves volt hozzám.
2023. okt. 18. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, de nem jó jel a tisztelet hiánya szülők (más emberek) iránt. Az egy dolog, hogy párod van, de abból lehet több, de mégha egy se lenne akkor is a szülő megérdemli a neki járó tiszteletet. (Persze ha gyilkos vagy ilyesmi az más tészta, de akkor is jobb inkább hallgatni, mint foglalkozni vele.)
2023. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom próbál tisztelettel beszélni anyukájával, de ez nem mindig sikerül. Ennek mondjuk az az előzménye hogy 16 éves koráig nem is ismerte. De velem mindig tisztelet tudóan beszél
2023. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A barátomat az anyukája nevelte mindig is, tehát itt erről szó sincs.
2023. okt. 18. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a párom velem pontosan úgy bánik, mint az édesanyjával; tisztelettudóan, szeretettel beszél velünk. Szerintem olyan nincs, hogy az anyjával tiszteletlen, a párjával pedig mindig tiszteletteljes valaki. Ha hajlamos a lenéző viselkedésre, előbb-utóbb a párjával is ezt fogja tenni.
2023. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Először nem vettem komolyan, próbáltam a kifogásokat keresni, hogy csak ezért meg azért beszél úgy vele. Idővel rá kellett jönnöm, hogy erre már rég fel kellett volna figyelnem, megúsztam volna, hogy nagyon csúnya vége legyen a kapcsolatunknak.
2023. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!