Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy? ( bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Mért van az hogy az összes fiú folyamatosan a farkát fogdossa, vagy legalábbis odarakja a kezét? Legyen szó fiatalról vagy öregről, mindig ezt látom, és esküszöm hogy nem figyelem. Szóval a férfiak mért vakargatják ,simogatják és fogdossák a nemiszervüket, akár az utcán,iskolában vagy akár otthon családi meghitt környezetben?
2010. okt. 20. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez jó kérdés ez engem is érdekelne, már én is megfigyeltem, egészen fiatalon kezdik..
2010. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert ferfiak vagyunk



a nok is szoktak

2010. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogdossuk, meg simogatjuk, hanem igazgatjuk, ugyanis ez jellegéből adódóan lóg. Lóg ide lóg oda, becsípődik az alsó gumírozott része alá, becsípődik a comb és a farmer közé a zacsi, és mi ezt jól helyrerakjuk kizrólag a komfort kedvéért:) 23/F
2010. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát jó de amikor már megmondod XY-nak,hogy légyszi ne,mert zavar,és már alapból úgy ül le, és 2 órán keresztül folyamatosan ott van a keze és ott vakargatja meg minden,akkor azért falnak megyek. hogy lehet finoman utalni rá hogy ne?XD
2010. okt. 20. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért az tényleg durva. Annak lehet valami baja.

Igen, igazgatni kell általában, de én mindig megpróbálom megoldani diszkréten.

2010. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az lenne e tippem, h kis éretlen gyökérk még, és ezzel akarja felhívi magára a figyelmet... Erre a legjobb módszer sztem a nyilvános megszégynítés, pl,h beszólsz neki, h sak az mossa aki lusta vakarni, mi? V megkérded, hangosan óra közepén, h te most tényleg rejszolsz a pad alatt?? :D
2010. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és amikor 50-60 éves emberekről van szó? na azoknak mit mondasz?: D
2010. okt. 20. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Apám szokta néha csinálni itthon... Nagyon idegesítő.
2010. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
23.13. az enyém is. épp ezaz, és kruvára idegesítő, és mit lehet ilyenkor csinálni?
2010. okt. 20. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én olyankor megvetően nézek rá, és elmegyek onnan. Mondjuk én is fiú vagyok, de nem szoktam ilyet csinálni...
2010. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!