Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocahonsaurus kérdése:

Hogy mondjam el, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy anyukámmal leülnék beszélgetni, természetesen kettesben, majd megkérdezném, hogy szerinte hányan vagyunk a szobában, mire azt mondaná, hogy ketten, én eszeveszett gyorsasággal kijavítanám a téves információját, és elhúznám a csíkot. Ti hogyan cselekednétek? Sztetek ez jó így?
2010. okt. 20. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szimplán hülyének nézne.
2010. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Lehet, hogy mérges lesz egy kicsit? Ebben csak az a rossz, hogy előbb utóbb el kell mondanod neki! Sok sikert!!
2010. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
érett vagy, látom.
2010. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Hát igen elösször is h.hány éves vagy? Mert ha elég idős vagy a gyermekáldáshoz akkor valószinű elkezdneke öröm könnyei hullani de a kérdésedből itélve fiatallehetsz. Ez nem jo megoldás mert azt hiszi h. rajtatok kivül még van egy pók ott vagy én nem is tudom de ez semmikép nem jo. Mond elszépen h. történt és te mit gondolsz a folytatásról.Ő való szinű hirtelen felfogja kapni a vizet és dühből minden félét a fejeddhez vág de ha ennyire ügyes voltál h.teherbe essél akkor válald a következményeket és hallgas végig anyukádat!!!


u.i: ird meg hány éves vagy hogy a többi válasz adomég HASHZNOSABB VÁLASZOKAT ADHASSON.:)

2010. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem játék. Ennyivel nem lehet elintézni, főleg, ha a szüleid tartanak el.
2010. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jutott eszembe:


A seregben meghal Kovács honvéd, és elküldik az egyik őrmestert a hírrel a feleséghez, azzal, hogy kíméletesen mondja el neki. El is megy, becsönget, kijön egy nő, mire az őrmester megkérdezi:

- Özvegy Kovácsné?

- Nem.

- De!

2010. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Megb.sztak, raadasul fel is csinaltak, szal be kaptam a legyet. Terhes vagyok, b.meg!"


Es varod a reakciokat.

2010. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg kellene várnod anyukád reakcióját, és őszintén elmondani neki, hogy terhes vagy, és megbeszélni a teendőket. 28L
2010. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne vonulj ki semmiképp, várd meg a reakcióját, valószínűleg nem lesz épp boldog, főleg ha még kiskorú vagy. De szerintem melléd fog állni.


Hány éves vagy, ha megkérdezhetem?

2010. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

probáld meg így: Te-anya kéne sexuális felvilágositás.

Anya-rendben tudod a virágok meg a méhecske...

Te-át térhetnénk a terhesség.és szülés részre...

anya-""!!!???!!!****

2010. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!