Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3napja csináltam tesztet,és hát terhes vagyok :S,de még nem mondtam el a barátomnak,félek,hogy ha megtudja elhagy,bár nem hinném,de mindig a legrosszabbra gondolok :S

Már párszor beszéltünk,hogy ha majd lesz gyerekünk milyen lesz,meg hogy ő hány évesen szeretne.

A barátom most 21éves,én 19vagyok!

Én inkább elvetetném a gyereket,mert még nem vagyok rá felkészülve,és szerintem a barátom sem lenne


Nem tudom,hogy mondjam el neki!Valami ötlet?

És szerintetek tényleg az lenne a "legjobb" megoldás,hogy elvetessem?!


2010. szept. 15. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mondd el, 12 heted van megzakíttatni.
2010. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
alkalmasak vagytok mind emberileg(bevállalni), mind anyagilag felnevelni? Nincs semilyen más kérdés csak ez az EGY!
2010. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy nyugodt pillanatban ülj le vele és mondd el neki! Beszéljétek meg , hogy legyen tovább!


Azt hiszem én elvetetném (nem voltam még terhes, tehát abban a pillanatban lehet már más lenne a hozzáállásom) , minden álmom, tervem elveszne egy gyerek miatt.

Én nem ismerem a te életed , ezt csak te tudod eldönteni, hogy készen állsz e már....

2010. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Uhh hát ez durva. Szerintem én nem vetetném el, mert állítólag akkor nagy eséllyel nem lesz több gyereked, bár ez lehet hogy csak szóbeszéd .

De szerintem elég nagy lelki trauma lenne ha elvetetnéd az első gyereked, legalábbis nekem az lenne az tuti. am szerintem jobb ha elmondod a pasidnak és megbeszélitek minél hamarabb mert csak a harmadik hónapig lehet elvetetni . ha szeret nem hagy el, hanem leül veled és megbeszélitek, ha meg elhagy ezért,amiről ő IS tehet, akkor egy homár .

2010. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem igaz, hogy nagy eséllyel nem lehet gyereke többé.
2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Mond el bátran

Örülni fog, hogy van 2 hónapja, amikor nem kell semmire vigyáznia. Te meg majd előbb-utóbb túlteszed magad rajta.

2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vetetném el, a szüleid biztosan melléd állnak és segítenek!Anyukám is fiatalon szült, nem szúrta el az életét...Megcsinált mellettem 3 diplomát és amint ovis lettem, dolgozott!Az a kérdés, hogy egy vetélést lelkileg fel tudnál-e dolgozni!?A barátodnak pedig felelősséget kellene vállalnia a tetteiért,nem pedig lelépni!Szerintem is nyugodtan ülj le vele és mondd el neki a dolgot. Elöbb-utóbb úgyis meg kell tudnia...Minél elöbb mondod el,annál elöbb könnyebülsz meg!Amúgy én lehet,hogy elöbb nőgyógyászhoz is elmennék,mert ezek a tesztek elég megbízhatatlanok!
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem akartatok még gyereket. Ő mit mondott, hány évesen szeretne?

Védekeztetek? Ha igen, mivel?


Azt, hogy megtartjátok-e, csak együtt tudjátok megbeszélni.

2010. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

minél előbb annál jobb.

ha szeret nem fog elfutni, ha mégis akkor előbb utóbb úgyis megtenné

2010. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok hozzá, még szinte gyerekek vagytok, nagyon alaposan gondoljátok meg. Ez egy életre szóló döntés is lehet.
2010. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!