Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség barátság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség barátság és párkapcsolat között, melyik az erősebb és miért, melyik a fontosabb és miért?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma fontosak. A barátság két ellenkező nem között egyedül akkor barátság ha nem vonzódnak egymáshoz, vagy az egyik a másikhoz. A párkapcsolat szerelem-vonzalom.
2023. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehet ugyanolyan erős és mindkettő ugyanolyan fontos.

Egy párkapcsolatban fontosabb, hogy azonos világképetek legyen és hogy azonos céljaitok legyenek, hiszen együtt tervezitek felépíteni a közös életeteket, illetve az emberek többségénél a szexualitás is szerepet játszik. Egy barátságban az előbbi elhanyagolható tényező, utóbbi pedig tönkre is tenné azt.

2023. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A baráságok éves szünetekkel is kitartanak a sírig is, a párkapcsolatokban ilyen nincs.
2023. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
#3 Vagy legalábbis addig, míg ugyanabban a városban laknak, az egyiknek családja lesz, míg a másiknak nem, az egyik jómódú és sikeres lesz, míg a másik nem, 5 évente 10 perc beszélgetés,stb.Hát igen.Így azért sok minden belefér a "barátság" fogalmába.
2023. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem akik 6 évesen lettek bnőim időközben màr iskolak kuldfold is megvolt meg csalad is hazasságok minden sz.r de még 30 felett is bnőim.

Akikkel 6 évesen kezdtuk a sulit azokkal a gyerekeink is jorforman egyutt jatszanak es ott vannak mellettem korhazban is vagy a temetesemen is ott lesznek.

Ez mellett viszont màr nemtom hány pasival kapcsolat aztán vége, kapcsolat aztán vége es igy tovabb

2023. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a párom a barátom is lett. Eleinte nem tekintettem rá így, mert a vonzalom, a szerelem volt messze a legintenzívebb érzés közöttünk. De mostanra a barátom is lett, hiszen ugyanúgy mindent meg tudok vele is beszélni.

Persze egy barátnő más. Szeretem a barátnőimet is, sok dolgot megteszünk egymásért. Teljesen más a két kapcsolat. Nem lehet összehasonlítani.

2023. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 nem lakhely függő valakivel 5 év mulva is ott lehet folytatni ahol abbamaradt. Vagy kint voltál 10 évig is aztán hazajössz es ujra összeültök es minden a régi. Teljesen más egy barátság mint egy kapcsolat. Akkor is an ha nem vagytok fizikálisan együtt.

Mig kapcsolatban a testi elválás már a kapcsolat halála szinte.

2023. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz sajnos,amit a 3-as ír.

Mind a két barátom akkor tűnt el az életemből,amikor párkapcsolata lett.Még csak halvány próbálkozás sincs egyik részéről sem,hogy akárcsak találkozni valahol és beszélgetni..

Tíz és öt éves barátságokról van szó....Nem tudok hinni sajnos már a barátságban, főleg,ha a párjuk által ennyire lelkileg befolyásolt emberekről van szó.

Néha írnak,de már névnapi egysoros köszöntők sincsenek.Én mindig írtam mindkettőnek.De ezt abbahagytam és most már nem érdekel.

Eredményesen elmondhatom,hogy egyetlen hűséges ember sincs az életemben.Senki....

2023. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen van életük! Ahogy pl nekem is es megesnek az éves szunetek is! Van amikor munka kapcsolat kerul eloterbe de én még akit tinin megismertem es már masik vàrosban van meg hazsság azzal is napokat tudnék csetelni beszelgetni csak ra kell irni.


A barátok akkor is barátok maradnak ha nincs kontakt evekig se.

2023. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

van szex - nincs szex

egyik sem biztos h örökké tart

2023. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!