Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol húznátok meg a határt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol húznátok meg a határt aközött, hogy valaki nagyon szereti a párját és ezért szeret minél több időt eltölteni vele, és hogy valaki párkapcsolatfüggő? Mik az alapvető különbségek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A kettő teljesen különböző dolog.


Kapcsolatfüggő az, aki nem szereti a párját, de akkor is vele marad, mert retteg egyedül lenni.

2022. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Olyan párt választok, akinek szintén nagy az igénye a találkozókra. Tehát egy héten több olyan nap van, amikor találkozunk, mint amikor nem. Emellett elfogadjuk, ha a másiknak van igénye énidőre is. Ha úgy érzem, hogy abban a kb. 2 napban, amikor nem találkozunk, elvagyok, csinálom a dolgomat, jól érzem magam akár barátokkal, akár egyedül, akkor nem vagyok kapcsolatfüggő.
2022. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggő nem tud meglenni a párja nélkül. Ez egészen más érzés, mint hogy szeret a párjával lenni.
2022. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 alapvető különbég van:

1. A kapcsolatfüggő szorong, ha külön töltenek időt a párjával, a simán szerelmes meg csak vágyik rá, hogy a párjával lehessen, néha pár óra, 1-1 nap énidő még jól is esik neki.

2. A kapcsolatfüggő nem a párjára vágyik igazán, hanem hogy mindent és úgy éljenek meg, ahogy az meg van írva. A simán szerelmes meg a tulajdonságai miatt szereti a párját, az fontosabb neki, hogy ők ketten mit élnek át, nem az, hogy mások mit gondolnak (társadalmi nyomás)

2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggés az, amikor rossz kapcsolatban is benne vagy azért, hogy ne kelljen egyedül lenned.
2022. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatfüggő nem a párjával szeret sok időt tölteni, hanem azért van párja, hogy legyen kivel időt töltenie, mert különben létezni sem tud.


Egy csaj ismerősömre jellemző, hogy ha tönkrement egy párkapcsolata, teljesen széthullott, konkrétan hetekig romokban hevert. Aztán 1-2 hét múlva már másik csávója volt, és elvágólag zavartalanul folytatódott az élet, mintha semmi sem történt volna. Ezt többször láttam megismétlődni nála.


Nekem ő a definiatív kapcsolatfüggő: nem a fickóhoz kötődik, csak az számít, hogy legyen valaki. Egyszer azon gondolkodtam, hogy ha az aktuális fickó úgy lépne le, hogy "bocs, nekem ez nem megy, de itt van a haverom Peti, ő tök szívesen lenne veled helyettem", akkor neki ez oké lett volna. Egyszerűen a Peti beül a Laci helyére és mindeki boldog. Még a szétesős 2 hetet is megspóroltuk.

2022. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!